Amerykanie mają Batmana, Spider-Mana, Fantastyczną Czwórkę;  my mamy naszych superbohaterów z krwi i kości. Czołówka polskich sportowców, olimpijczyków, multimedalistów wielkich imprez sportowych po raz pierwszy odsłania drugą stronę medalu.

„110%” –  to filmowa opowieść o marzeniach, pasji, odwadze sięgania do gwiazd i smaku zwycięstw. Kulisy wyczynowego sportu w relacji tych, którzy na naszych oczach stają się legendą. Twórcy filmu przejechali tysiące kilometrów, odwiedzili kilkadziesiąt miejsc, wszystko po to by pokazać inną stronę życia sportowców.

Rywalizacja i mordercza walka, zmaganie się z własnymi słabościami, nadludzki wysiłek i presja, radość zwycięstw i ciężar samotnych porażek, hejt i uwielbienie kibiców. Kim są sportowi idole? Czym różnią się od innych? Co oznacza dla nich Orzeł na piersi? Zobacz prawdziwe oblicze sportu. Poznaj cenę zwycięstwa! Ile Ty możesz z siebie dać?

W rolach głównych: Rafał Sonik, Adam Małysz, Zofia Noceti-Klepacka, Karol Bielecki, Bartłomiej Bonk, Zbigniew Bródka, Rafał Majka, Anita Włodarczyk, Tomasz Majewski, Katarzyna Rogowiec, Natalia Partyka, Maja Włoszczowska, Andrzej Wrona, Mateusz Kusznierewicz oraz Robert Lewandowski.


Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenie na ten film – w czwartek, 25 lutego. Aby je otrzymać należy napisać w komentarzu na fejsbuku lub za pomocą naszego formularza kontaktowego: „110%”. Czekamy do piątku, 19 lutego, do godz. 20.


Na pokazy zapraszamy do obu wrocławskich Multikin: Arkady Wrocławskie i Pasaż Grunwaldzki.

 

Harmonogram pokazów filmu „110 %”:

25 lutego (czwartek), g. 19:00

27 lutego (sobota), g. 16:00

 

Ceny biletów:

– 26 zł – bilet normalny

– 20 zł – bilet ulgowy