Za oknem już ciepło i czas zrzucić zbędne kilogramy, które przybraliśmy zimą. Świetnym sposobem może być regularne ruszanie się w ramach programu „I Ty możesz zostać maratończykiem”. Pierwsze zajęcia już w niedzielę, 13 marca.

Fabryka Biegaczy
Fabryka Biegaczy

To już trzecia edycja programu, w którym powinni wziąć udział wszyscy, którzy chcieliby 11 września wziąć udział w 29. HASCO-LEK Wrocław Maratonie. Przygotowania do tej imprezy będą trwały pół roku. Bez wątpienia to nie będzie łatwy okres, ale przez ten czas będzie można poczuć smak ciężkiej pracy i masowych imprez biegowych.

Pierwsze spotkanie z trenerem i opiekunem grupy Grzegorzem Pieczarką odbędzie się w niedzielę, 13 marca o godz. 9.00 na Stadionie Olimpijskim (pergola).

W programie mogą uczestniczyć osoby pełnoletnie. Zgłoszenia udziału przyjmowane są: w siedzibie organizatora – MCS Wrocław, al. Paderewskiego 35 we Wrocławiu (Stadion Olimpijski), w Dziale Trenerów i Instruktorów Sportu, w godz. 7-16, pokój nr 26, 27, tel. 0717334094; na adres mailowy przebiegnijmaraton@mcs.wroc.pl, a także przed treningiem.

Udział w programie jest bezpłatny. A jego uczestnicy zwolnieni są z opłaty startowej 29. HASCO-LEK Wrocław Maratonu. Warto też poćwiczyć dla siebie, chociażby po to, aby zmienić oponę (demot na dole).

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.wroclawmaraton.pl

 

DANIEL E. GROSZEWSKI