Jeszcze tylko do piątku 10 lutego można wysłać zgłoszenie na Konkurs Aktorskiej Interpretacji Piosenki na 38. Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu.


Wszystkie szczegóły i formularze znajdują się na oficjalnej stronie PPA w zakładce „Konkurs Aktorskiej Interpretacji Piosenki„.

Czekamy na błyskotliwych wykonawców o niebanalnej osobowości: aktorów, wokalistów, studentów wyższych szkół teatralnych i muzycznych, ale nie tylko!

Konkurs odbywa się w trzech etapach: 26 i 27 lutego są pierwsze eliminacje, bez publiczności. Wykonawcy występują przed Radą Artystyczną PPA, która wybierze uczestników II etapu. Wybrani zaśpiewają 24 marca w Teatrze Muzycznym Capitol, już przy pełnej widowni. Zwycięzcy II etapu – wybrani tym razem także przez członków Rady Artystycznej – wezmą udział w Koncercie Finałowym, a za przejście do Finału otrzymają nagrodę w wysokości 3 tys. zł.

Na Koncercie Finałowym 31 marca konkurować będą o Grand Prix – statuetkę Złotego Tukana i 25 tysięcy zł, o nagrody dziennikarzy i publiczności oraz nagrodę Stowarzyszenia ZAiKS i nagrodę Polsko-Niemieckiego Towarzystwa Kulturalnego Polonica.