Drodzy, Mili, Przezacni – 13 maja w Sali Gotyckiej Starego Klasztoru – 43. Antykabaret „Dobry Wieczór we Wrocławiu”. Tym razem spotkanie odbędzie się pod hasłem: ZDRADY, BALLADY I ROMANSE.

– Tym razem mickiewiczowskie „Ballady i Romanse” poszerzymy o „Zdrady”. W tak pojemnym programie znajdzie się miejsce i na pieśni Mieczysława Fogga i na prawdziwy romans cygański, na skowyt cierpienia i lekką nutkę flirtu – mówi Marek Kocot, organizator i spiritus movens.

Wystąpią: Justyna Szafran, Emose Uhunmwangho, Ola Zienkiewicz, dr Bogusław Bednarek, prof. Bogusław Pawłowski, Maciej Maciejewski, Tomasz Leszczyński, Ścibor Szpak, Jan Węglowski, Tomasz Krajewski, Sambor Dudziński, Trio Taneczne Damsko-Męskie i akrobaci ze znanej wrocławskiej grupy Everest.

Scenografia: Anna Cerelczak

Kierownictwo muzyczne: Rafał Karasiewicz

Scenariusz i prowadzenie: Marek Kocot

Z uwagi na piękną pogodę – „pszesuwają”(sic !) start imprezy na godzinę 20.

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułPatryk Wolny: Upychacze potrzebni od zaraz
Następny artykułENEMEF: Maraton Mad Max
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.