Spotkamy się na wyjątkowym, Po-Weselnym Antykabarecie. Na scenie stanie długi, przykryty białym obrusem, obfitujący w jadło i napitki stół weselny. Zasiądą przy nim Młodzi – Emose Uhunmwangho i Bartłomiej Krzywicki a także Weselni Goście: Artyści, Oratorzy i Wodzirej.

W repertuarze nie zabraknie tradycyjnych pieśni i przyśpiewek weselnych w nowych opracowaniach. Doktor Bogusław Bednarek wygłosi okolicznościową orację weselną. Będzie oczywiście czas na wyszukane i nietuzinkowe toasty (warto się przygotować – przewidziano nagrody).

Po przerwie do tańca porwą Magda Majtyka i Małgosia Fijałkowska, a na złotym syntezatorze ulubione szlagiery zagra Pan Leszek – jednosobowy zespół SunFlower.

Jak dotąd swoja obecność na liście Gości Weselnych potwierdzili: Kamila Bakalarczyk-Kruk, Justyna Szafran, Marta Zięba-Maj, Aleksandra Zienkiewicz, Tomasz Leszczyński, Konrad Imiela, Mikołaj Woubishet, Ścibor Szpak, duet Alicja Kalinowska i Maciej Maciejewski oraz Tajemnicza Ćwierkająca Justyna.

O planowy przebieg uroczystości zadba Marek Kocot.
Kierownictwo muzyczne: Rafał Karasiewicz.

Niedziela, 13 września
godz. 19:00

Sala Gotycka Starego Klasztoru przy ul. Purkyniego 1
bilety:
*25 złotych w przedsprzedaży, 30 złotych w dniu występu (dostępne na miejscu, w Starym Klasztorze),
*30 złotych gdy sprzedawany jest poza Starym Klasztorem, na przykład w sieci salonów Empik i MediaMarkt w całej Polsce oraz w serwisach: www.biletin.pl, www.ticketpro.pl, www.ebilet.pl, www.eventim.pl,

Antykabaret powstaje w ramach współpracy Fundacji Ośrodek, Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016 i Miasta Wrocław, przy wsparciu Tołpa SPA Borowinowego i Restauracji Mahi Mahi.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykuł„Koniec świata w Breslau” [TRAILER]
Następny artykułDzisiaj książka zamiast biletu!
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.