To już szósta edycja charytatywnego koncertu i towarzyszącej mu aukcji dzieł sztuki, z których cały dochód przeznaczany jest na rzecz potrzebujących zwierząt. Tym razem na scenie zaśpiewają również Panowie!

 – Przez 5 lat byłyśmy konsekwentne – podkreśla Natalia Grosiak z zespołu Mikromusic, inicjatorka akcji. – To była od początku „dziewczyńska”, przez dziewczyny wymyślona i zrealizowana. Ale chcemy iść do przodu i z roku na rok rozwijać formułę koncertu. Dlatego tym razem do udziału zaprosiłyśmy również panów!

6. koncert i aukcja „Panny z dobrych domów na rzecz bezdomnych zwierząt” odbędzie się w środę 5 kwietnia o godzinie 19.00 w Starym Klasztorze przy ul. Purkyniego 1. Zaśpiewają Natalia Grosiak, Alicja Janosz, Marta Kołodziejczyk, Natalia Lubrano, Ania Niełacna i Adrianna Styrcz. Towarzyszyć im będą – po raz pierwszy – wokaliści Endy Yden i Tomek Leszczyński, a oprawę muzyczną zapewni zespół w składzie Łukasz Damrych, Łukasz Sobolak, Monter, Olaf Węgier i Paweł Stachowiak.

Atrakcją wieczoru będzie repertuar koncertu. Muzycy postanowili oddać hołd zmarłemu w 2016 roku Prince’owi i to jego piosenki usłyszymy na scenie.

Jak zawsze zapraszamy do licytacji prac, z których większość została przygotowana specjalnie na naszą aukcję. W tym roku na aukcji wezma udział malarki, graficzki, fotografki i szklarki:  Patrycja Dubiel, Paulina Mager, Magda Podsiadły, Marta Dutka, Lenka Kubica, Olga Kamińska, Urszula Łączna, Agnieszka Nyklasz, Anna Kloza-Rozwadowska i Katarzyna Roman.

Cały dochód z koncertu i towarzyszącej mu aukcji dzieł sztuki zostanie tradycyjnie przekazany organizacjom, których statutowym celem działalności jest ochrona zwierząt: Fundacji 2+4, Ekostraży i Stowarzyszeniu Otwarte Klatki. Stoiska informacyjne tych organizacji będzie można odwiedzać w czasie koncertu w dolnej, restauracyjnej sali Starego Klasztoru.

Koncert i aukcję poprowadzą niezastąpieni Monika Jaworska z Radia RAM oraz Radek Bielecki z kabaretu Neonówka.


„6. Panny z dobrych domów na rzecz bezdomnych zwierząt”
koncert charytatywny i aukcja
środa 5 kwietnia 2017 r., godzina 19.00 (bramki czynne od godziny 18.00)
Sala Gotycka Stary Klasztor, ul. Purkyniego1, Wrocław

Bilety na koncert:
Stary Klasztor, ul. Purkyniego 1, kasa czynna codziennie (oprócz poniedziałków) od 15.00 do 20.00
Rezerwacja internetowa: bilety@o2.pl
Przedsprzedaż od 9 marca – 35 zł
W dniu koncertu – 40 zł