Dzień kobiet w Multikinie z instruktażem obsługi faceta! – „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach” 8 marca w ramach cyklu „Kino na Obcasach”

Siedem różnych historii, które się ze sobą przeplatają, siedem różnych spojrzeń na mężczyzn, ich relacje i związki. „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach” pokażemy 8 marca w wybranych kinach sieci Multikino podczas marcowej edycji projektu Kino na Obcasach.

 

Komedia producentów „Wkręceni” opowiada o współczesnych mężczyznach: Kordianie (Maciej Zakościelny) – kompozytorze muzycznym, Rickim (Zbigniew Zamachowski) – showbiznesmenie, Tomaszu (Mikołaj Roznerski) – znawcy od reklamy, Filipie (Paweł Domagała) – polskim „Piotrusiu Panu”, Jarku (Piotr Głowacki) – inspektorze sanepidu oraz – niebezpiecznym weteranie wojennym, Stefanie (Leszek Lichota), którzy spotykają się w klubie fitness i rozmawiają na przeróżne tematy. Każdy z nich ma jeden i ten sam cel: odmienić swoje życie i odnaleźć w nim szczęście.

Kolejna odsłona projektu „Kino na Obcasach” odbędzie się 8 marca o godz.19:00 w Multikinie Pasaż Grunwaldzki.


Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenie na to Kino na Obcasach. Aby je otrzymać należy napisać w komentarzu na fejsbuku lub za pomocą naszego formularza kontaktowego: „Faceci”. Czekamy do piątku, 4 marca, do godz. 12. Zwycięzcy otrzymają informacje na maila lub przez fejsbuka.


Przed seansem filmu na wszystkie Panie czeka niecodzienne spotkanie za sterami samolotów. Firma Gear Up zabierze nas bowiem w symulowaną podróż powietrzną, gdzie to my staniemy się pilotami i będziemy mogły odbyć niesamowita wyprawę w przestworzach. Ponadto nie zabraknie jak zawsze porad zdrowotnych – dzięki firmie LightBox, porad kosmetycznych – dzięki spotkaniu z salonem kosmetycznym Kandara oraz Depilconcept, a także porad jak miło spędzić czas i się zrelaksować w zaciszu hotelowych wnętrz Pałacu Brzezina.

 

Na każdą z Pań czekają upominki, zestawy kosmetyków oraz kupony zniżkowe od takich firm jak m.in.: Starbucks, Depilconcept i Kandara, a także szansa na wygranie atrakcyjnych nagród przygotowanych przez naszych partnerów m.in. książki wydawnictwa Pruszyński i Sp., darmowe zabiegi depilacyjne, vouchery na zabiegi kosmetyczne, vouchery na romantyczne kolacje, całodniowe zestawy dietetyczne, bony na symulację lotu samolotu pasażerskiego oraz zestawy upominkowe od Kinder Bueno, Starbucks i wiele innych.

Cena biletu: 23 zł