Parkowanie w centrum handlowym to często wyzwanie, które zajmuje sporo czasu. Aby klienci mogli go zaoszczędzić, przygotowano specjalną aplikację ADMYT, która ułatwi parkowanie w Pasażu Grunwaldzkim. Będzie to można zrobić bez biletu i gotówki.

Aplikacja ADMYT to nowy projekt, który ułatwi parkowanie w Pasażu Grunwaldzkim, ale przede wszystkim pozwoli uniknąć stania w kolejce do automatu parkingowego. Po zainstalowaniu i zarejestrowaniu się w aplikacji, jej inteligenty system rozpoznaje samochód użytkownika, dzięki czemu automatycznie otwiera szlabany przy wjeździe i wyjeździe z centrum handlowego. Nie ma też konieczności pobrania papierowego biletu. Płatności za parkowanie pobierana są z konta automatycznie. Co więcej, jeśli telefon rozładuje się podczas zakupów, aplikacja i tak rozpozna numery tablic rejestracyjnych. Korzystanie z ADMYT jest darmowe.

Pasaż się zmienia, jesteśmy w procesie modernizacji. Dla klientów przygotowaliśmy nie tylko odmienione wnętrza, ale stawiamy też na innowacyjne rozwiązania. Jednym z nich jest mobilna aplikacja Admyt, która ułatwia wjazd i wyjazd z centrum i pozwala zaoszczędzić czas, będący obecnie najcenniejszą walutą. Aplikacja czyta bowiem tablice rejestracyjne użytkownika, otwiera bramki oraz sama pobiera opłatę parkingową. Cały proces przebiega sprawnie i szybko. Zaoszczędzone w ten sposób minuty nasi klienci z pewnością chętnie przeznaczą na kawę lub inne przyjemności – mówi Paulina Stach, dyrektor Pasażu Grunwaldzkiego, . 

W ramach jesiennej promocji ADMYT przygotowano rabat 10 zł do wykorzystania na parkowanie w centrum handlowym. Aby z niego skorzystać, podczas rejestracji w aplikacji należy wpisać kod „#10NaStart”. Promocja trwa do odwołania.

Użytkownicy, który mają konto w aplikacji, mogą skorzystać z 3 godzin darmowego parkowania. Wystarczy zgłosić się do Biura Parkingu i okazać paragony za zakupy o wartości minimum 50 zł.


Autor: Oliwia Stasiak

Zdjęcie: mat. prasowe