Przyjdź do Multikina i zobacz dokument muzyczny, który rozszerzy doświadczenia widza oraz przeniesie go w wyjątkową przestrzeń audiowizualną. „Arcade Fire: Reflektor Tapes” już 24 września w Multikinie Pasaż Grunwaldzki.

Wyreżyserowany przez nagrodzonego w 2013 w Sundance Kahlila Josepha muzyczny dokument „The Reflektor Tapes” jest fascynującym wglądem w proces produkcji docenionego przez krytykę i słuchaczy albumu „Reflektor” zespołu Arcade Fire.

Film rozszerza doświadczenia widza i przenosi go w wyjątkową przestrzeń audiowizualną. „Relfektor” pokazuje twórczą podróż autorów albumu – początki na Jamajce, sesje nagraniowe w Montrealu, improwizacyjny występ w haitańskim hotelu podczas pierwszej nocy karnawału, by wreszcie ukazać zespół podczas wypełnionych po brzegi zapierających dech w piersiach koncertów w Los Angeles i Londynie.

Arcade Fire zezwoliło Josephowi  na pełen dostęp do swoich tajemnic. „The Reflektor Tapes” płynnie scala nieprezentowane nigdy wcześniej prywatne wideo, wywiady, materiały ze studia oraz zapisy koncertów. Efekt jest piorunujący.

Oprócz prezentowania materiału z „Reflektora” oraz innych albumów grupy, „The Reflektor Tapes” oferuje możliwość przesłuchania niewydanego dotąd utworu oraz przedstawia 20 minut ekskluzywnego materiału stworzonego specjalnie dla kinowej publiczności.

Pokaz filmu „Arcade Fire: Reflektor Tapesbędzie można zobaczyć 24 września o godz. 20.00 w  Multikinie Pasaż Grunwaldzki.

Film w oryginalnej wersji językowej.

 

Ceny biletów: – 25 zł – bilet normalny

Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenie na ten film. Aby je otrzymać należy napisać do w komentarzu na fejsbuku lub za pomocą naszego formularza kontaktowego (w tytule KONKURS): Dlaczego musicie go zobaczyć? Czekamy do środy, do godz. 20.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułSPORTOWY RAPORT #67 (22.09.2015)
Następny artykuł10. Nut Ferment
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.