Napastnik został bezterminowo przeniesiony do drugiego zespołu Śląska Wrocław, który gra w IV lidze. Według oficjalnego komunikatu zamieszczonego na stronie powodem przeniesienia jest niedopuszczalne zachowanie podczas treningu.

Dyrektor sportowy Śląska Wrocław – Dariusz Sztylka, trener Tadeusz Pawłowski i reszta sztabu szkoleniowego zdecydowali o przeniesieniu Arkadiusza Piecha do rezerw Śląska Wrocław. Zawodnik pozostanie w drugiej drużynie bezterminowo. Klub wstrzymuje się od dodatkowych komentarzy.

Z nieoficjalnych źródeł wynika, że napastnik był niezadowolony z formy treningu. W ostatnim czasie zawodnicy ćwiczyli głównie wykończenie i mieli treningi strzeleckie. Patrząc na to, że Piech do tej pory nie strzelił jeszcze bramki, a wszystkie stuprocentowe okazji zmarnował, jego niezadowolenie jest zdecydowanie nie na miejscu.

Zawodnik jednak dość często wyraża swoje emocje podczas treningów i meczów. W starciu z Pogonią schodząc z boiska w 63. minucie, nawet nie starał się ukryć swojego zdenerwowania. Gdyby Piech miał na koncie już kilka trafień i nie marnował okazji, mógłby wyrazić swoje zdanie. W tej sytuacji zawodnikowi przydałoby się jednak trochę więcej pokory.


Autor: Oliwia Stasiak
Zdjęcie: Ola Sopuch