Świeże pieczywo na zakwasie, naturalne wędliny bez konserwantów i pachnące ciasta – gdzie można znaleźć wszystkie te produkty? Oczywiście na Targach Produktów Regionalnych, które w najbliższy weekend (11-13.10) odbędą się w Arkadach Wrocławskich. Takiej okazji nie można przegapić!

Arkady Wrocławskie już od kilku miesięcy regularnie goszczą u siebie lokalnych producentów, którzy oferują klientom znakomite regionalne smakołyki w przystępnych cenach. Targi cieszą się ogromną popularnością, a ich oferta z każdą kolejną edycją jest coraz bogatsza i urozmaicona.

Na najbliższych Targach Produktów Regionalnych smakosze będą mogli skosztować pieczywa i wędlin bez konserwantów, domowych ciast oraz naturalnego miodu z lokalnej pasieki. Również fani rękodzieła znajdą wśród stoisk coś dla siebie, m.in. ręcznie wykonaną biżuterię w etnicznym stylu i porcelanę bolesławiecką.

Targi odbędą się  na poziomie „0” centrum handlowego od piątku 11 października i potrwają do niedzieli włącznie.

 

Autor: Katarzyna Szydłowska

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułZaśpiewajcie na Festiwalu Barbórkowym!
Następny artykułCiuch w Ruch na Zakrzowskiej 29
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.