W sobotę 20 lipca do Zieleńca zjadą najlepsi specjaliści od cross-country, czyli olimpijskiej odmiany kolarstwa górskiego. Szykują się wielkie sportowe emocje.

 

Nowa lokalizacja w kalendarzu cyklu zawodów AZS MTB CUP nie jest przypadkowa. W Zieleńcu od lat trenują kolarze a wyjątkowy mikroklimat i ukształtowanie terenu sprawiają, że ich forma wzrasta jakby jeździli po alpejskich przełęczach. Ponadto w Zieleńcu prężnie działa stowarzyszenie, które z pomocą profesjonalistów buduje w tym sezonie nowe trasy DH/FH oraz nową niezwykle ciekawą rundę XCO. Będzie na niej można na stałe trenować w różnych wariantach długości i trudności. Te czynniki sprawiły, że rywalizacja podczas II edycji cyklu odbędzie się u podnóża Orlicy. Przypominamy o możliwości testowania rowerów Corratec, wśród których znajdą się m.in. modele z serii Superbow i X-Vert. Sponsorem Głównym II edycji jest Miasto Duszniki-Zdrój.

 

Autor: RED

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułWarsztaty tańca afro z Anetą Szlachetą przy muzyce bębnów na żywo
Następny artykułGigantyczny mistrz
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.