Wiele atrakcji i emocji sportowych szykuje na weekend 4 i 5 czerwca KSB Wrocław dla mieszkańców stolicy Dolnego Śląska. Zapraszamy na stadion Oławka na Niskich Łąkach, gdzie w oba dni KSB rozpocznie kolejne mecze w Ekstralidze.

Początek obu spotkań o godz. 12.

Każdego dnia odbędą się dwa mecze po siedem zmian, czyli w weekend można będzie zobaczyć cztery baseballowe pojedynki. – W sobotę organizacja charytatywna Rotaract Panorama zorganizuje też gry i zabawy w ramach dnia dziecka, dodatkowo w oba dni KSB przygotuje dla kibiców grillowanie, wystarczy przyjść na stadion Oławka z własną kiełbasą i dodatkami, organizujemy zatem wielki baseballowy piknik, na którym liczymy na głośny doping i sukces wrocławian – mówi Piotr Duszeńko, prezes KSB. W sobotę nasz zespół podejmie Dęby Osielsko, a w niedzielę Demony Miejska Górka. Z tymi zespołami graliśmy na wyjeździe na inaugurację sezonu i wygraliśmy. KSB był wtedy nieoczekiwanie liderem ligowej tabeli.

Obecnie zajmuje czwarte miejsce z siedmioma wygranymi na koncie.  Kolejne zwycięstwa bez wątpienia przybliżą KSB do drugiego miejsca w ekstralidze, tym bardziej że większość spotkań w czerwcu i lipcu odbędzie się we Wrocławiu.

(deg)

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułBajkobus przy aquaparku
Następny artykułPiknik z baseballistami
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.