Przebiegniesz pół kilometra? To nie jest dystans, który wymaga niezwykłego przygotowania fizycznego, ale w tej konkurencji liczy się nie tylko szybkość – pomocna będzie również orientacja w terenie.


Trzeba odnaleźć na mapie 8 punktów kontrolnych i wszystkie zaliczyć. Teren jest doskonale znany – centrum Wrocławia, więc nikt nie powinien mieć z tym problemów. Już w sobotę wystartuje impreza „Cała Polska biega z mapą” – w kilku miastach Polski rozegrane zostaną zawody w biegach na orientację dla każdego. We Wrocławiu zbieramy się pod fontanną w Rynku o godzinie 14:00

DLACZEGO WARTO PRZYJŚĆ?


To nie będą zwykłe zawody biegowe. Nie płacisz wpisowego, dostajesz kolorową, bardzo szczegółową mapę, chip elektroniczny rejestrujący międzyczasy z każdego punktu kontrolnego, potem bierzesz udział w losowaniu cennych nagród. Czeka Cię jeszcze wiele niespodzianek!

Boisz się, że się zgubisz? Udowodnimy Ci, że jest to dużo prostsze niż Ci się wydaje, a do tego sprawia niesamowitą przyjemność.

Na mapie zaznaczony będziesz miał start i kolejne punkty kontrolne. Sam zdecydujesz, którędy do nich dotrzeć – jaki wariant wybrać. Potem okaże się, że zaplanowanie a realizacja planu to jeszcze nie to samo… W końcu jednak poczujesz się pewniej, zobaczysz, że każde zawody i trening z mapą to niepowtarzalne wyzwanie i świetna zabawa!