W kasach stadionu przy ul. Oporowskiej oraz Stadionu Wrocław trwa sprzedaż biletów na środowy mecz ćwierćfinału Pucharu Polski Śląsk Wrocław – Flota Świnoujście.

Spotkanie Śląsk Wrocław – Flota Świnoujście odbędzie się w środę, 27 lutego, o godz. 17:00 na Stadionie Wrocław.

Bilety na to spotkanie będą kosztowały tyle samo, co na wrześniowy pojedynek 1/8 finału Pucharu Polski z GKS-em Bełchatów. Wejście na trybuny B i D kosztować będą zatem 14 zł (bilety ulgowe 10 zł, rodzinne 20 zł), a na A i C 20 zł (ulgowe 16 zł, rodzinne 30 zł).

Bilety można dostać w kasach stadionu przy ul. Oporowskiej oraz w punktach kasowych Stadionu Wrocław ustawionych od strony ul. Królewieckiej, które w poniedziałek i wtorek czynne będą w godz. 9-19, a w środę zostaną otwarte już o godz. 9.

Bilety i pakiety VIP na wszystkie mecze Śląska Wrocław na Stadionie Wrocław do kupienia przez www.stadionwroclaw.pl lub dzwoniąc pod numery: 668 301 416 i 784 063 100.

Z uwagi na wciąż trwające prace przy wdrażaniu nowego systemu sprzedaży biletów na Stadionie Wrocław, w tym momencie nie jest możliwe kupowanie biletów w systemie on-line. O wznowieniu działania systemu poinformujemy niezwłocznie na naszej stronie internetowej.

Podczas kupowania biletów należy okazać dokument tożsamości z numerem PESEL.

(slaskwroclaw.pl)