Przypominamy, że w środę, 10 sierpnia, o godz. 8 rano rozpoczyna się przedsprzedaż biletów na pucharowy pojedynek Śląska Wrocław z Rapidem Bukareszt.

Wspomóżmy gardłami naszych piłkarzy, żeby mogli cieszyć się po wyeliminowaniu Rapidu Bukareszt / fot. DW

W przedsprzedaży bilety na mecz z Rapidem kosztować będą 50 zł (trybuna odkryta) i 90 zł (trybuna kryta). W dniu meczu ceny biletów wzrosną – wejście na trybunę odkrytą kosztować będzie 70 zł, a na krytą 110 zł.

Bilety rodzinne w przedsprzedaży na trybunę odkrytą kosztować będą 80 zł, a na krytą 120 zł. W dniu meczu ceny biletów rodzinnych na trybunę odkrytą będą wynosić 110 zł, a na krytą 150 zł.

Bilety można dostać od środy w kasach stadionu przy ul. Oporowskiej, które w dni powszednie oraz w sobotę czynne będą w godz. 8-18 (w niedzielę oraz w poniedziałek, który jest świętem wolnym od pracy, kasy będą zamknięte). W środę o godz. 8 rano przedsprzedaż ruszy także na stroniewww.bilety.slaskwroclaw.pl.

W związku z zamknięciem części trybun przez UEFA, ze sprzedaży biletów zostanie wyłączona trybuna północna oraz sektory A i B na trybunie krytej.

Już tradycyjnie posiadacze karnetów z rundy wiosennej ubiegłego sezonu będą mieli zarezerwowane swoje miejsca. Rezerwacje wykupić będzie można do soboty włącznie. We wtorek niewykupione miejsca posiadaczy karnetów trafią do wolnej sprzedaży.

Spotkanie Śląska Wrocław z Rapidem Bukareszt odbędzie się 18 sierpnia o godz. 20:00 na stadionie przy ul. Oporowskiej.

 

(slaskwroclaw.pl)