Wrocławski klub podpisał umowę o współpracy z Kolporterem. To wspaniała wiadomość dla kibiców WKS-u, którzy mogą już kupować bilety na mecze swojej ukochanej drużyny w salonach prasowych firmy.

Wejściówki na spotkania Śląska są już dostępne w czterech punktach Kolportera we Wrocławiu: przy ul. Oleśnickiej 27 i Nowowiejskiej 31/33 oraz w galerii Sky Tower na poziomie 0 i Alei Bielany. Docelowo fani Trójkolorowych będą mogli je kupować w ponad 20 punktach, zlokalizowanych na terenie województwa dolnośląskiego – poza Wrocławiem również m. in. w Legnicy, Dzierżoniowie, Bolesławcu, Nowej Rudzie, Kamieńcu Ząbkowickim, Świdnicy, Żmigrodzie, Bielawie, Strzegomiu, Oławie czy Jeleniej Górze. O uruchomieniu kolejnych punktów będziemy na bieżąco informować na naszej stronie.

–  Cieszymy się że drużyna z tak dużym potencjałem i tradycjami jak Śląsk Wrocław dołączyła do grona naszych partnerów. Mamy nadzieję, że dzięki naszej współpracy kibice będą mieli znacznie ułatwiony dostęp do biletów – mówi Arkadiusz Parlicki z Biura Handlowego Kolportera. – Informacje o tym, w których naszych punktach będzie można kupić bilety kibice znajdą na stronie klubu.

Kolporter, w zakresie dystrybucji biletów, współpracuje z wieloma klubami sportowymi z LOTTO Ekstraklasy.

Na mapie Wrocławia pojawiły się więc cztery nowe punkty sprzedaży biletów. Przypominamy, że wejściówki na mecze Śląska można nabyć także w 9 miejscach we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku oraz kupując je online na bilety.slaskwroclaw.pl.

Zdjęcie: Wojciech Węgiel