Brązowe medale przywieźli ze sobą zawodnicy KS Rugby Wrocław z XX turnieju Polskiej Ligi Rugby 7 w Lubinie.

Brązowi medaliści / mat. prasowy

Osłabieni brakiem wciąż kontuzjowanych podstawowych graczy wrocławianie zostali rozstawieni w turnieju z numerem trzecim. Zawody rozpoczęli z wysokiego C, gromiąc zespół SV Horken Kittlitz 54:0 – był to zarazem najwyższy wynik w turnieju. Kolejne mecze to wygrane z Kaskadą Szczecin 19:7 i przegrana z gospodarzami RC Husar Bolesławiec 0:14. Po zajęciu drugiego miejsca w grupie wrocławianie w półfinale zmierzyli się ze zwycięzcą grupy A – pierwszą drużyną RC Igloo Ruda Śląska. Mecz miał dramatyczny przebieg. Pierwsza połowa zdecydowanie należała do rudzian, którzy wykorzystali trzy błędy wrocławian i zdobyli przyłożenia, na przerwę schodząc przy wyniku 21:0. Druga połowa to szaleńcza pogoń wrocławian, którzy zdołali dwukrotnie przyłożyć i na minutę przed końcem przegrywać tylko 21:14. Niestety do remisu zabrakło jednego przyłożenia, a mecz został zakończony dość kontrowersyjną decyzją sędziego.

W walce o trzecie miejsce wrocławianie nie musieli wybiegać na boisko, z uwagi na przeciągające się interwencje lekarskie w pozostałych meczach, walkower zdecydował o 3 miejscu dla żółto-czarnych, którzy w małym finale mieli zagrać z drugą drużyną Igloo. W turnieju zwyciężyli gospodarze, którzy w meczu finałowym pokonali rudzian 31:10.