O tym, że amerykański gwiazdor chce kupić w najwyższym polskim apartamentowcu dowiedziała się „Gazeta Wrocławska”.

Bruce Willis / fot. wikipedia

Informację ciężko potwierdzić, bo wszyscy zasłaniają się tajemnicą handlową. Marcin Torz powołuje się jednak na anonimowych informatorów blisko związanych z inwestycją.

Wydaje się to wiece prawdopodobne, tym bardziej że Willis prowadzi w Polsce interesy. Przypomnijmy, że jest udziałowcem Grupy Belvedere, która produkuje m.in. wódkę Sobieski, reklamowaną zresztą przez gwiazdora.

Czy to oznacza, że Bruce Willis przeprowadzi się do Wrocławia? To raczej wątpliwe, raczej będzie tutaj pomieszkiwał podczas zawodowych spotkań w Polsce. Ale przecież zawsze wtedy jest szansa, że uda się nam go spotkać na wrocławskim Rynku.

56-letni Willis urodził się w niemieckim Idar-Oberstein, gdzie jego ojciec służył. Do USA rodzina Willisów wróciła w 1957 roku. Jako aktor Bruce debiutował na Broadwayu w sztuce „Heaven and Earth”. Sławę przyniosła mu telewizyjna rola Davida Addisona w serialu „Na wariackich papierach”. Międzynarodową gwiazdą stał się nat0miast po roku 1988, gdy zagrał w filmie „Szklana Pułapka”. W 1991 roku wspólnie z Arnoldem Schwarzeneggerem i Sylvestrem Stallone otworzył sieć restauracji pod nazwą Planet Hollywood. Realizuje się też jako muzyk w bluesowym zespole „Bruce Willis and Blues Band, gdzie gra na harmonijce ustnej i śpiewa.

(jb)

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułRichard Bona w Synagodze pod Białym Bocianem
Następny artykułNa Sępolno znów autobusem
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.