Największe wrocławskie centrum handlowe zaprasza do nowo otwartego butiku SWISS, oferującego szeroką gamę zegarków najbardziej znanych marek na świecie.

Sklep mieści się na parterze centrum i zajmuje lokal o powierzchni ponad 61 metrów kwadratowych.

Nowy sklep w Magnolii

Sieć SWISS w Polsce tworzy niemal 70 ekskluzywnych butików z zegarkami i biżuterią usytuowanych w największych miastach w kraju. Bogaty wybór najwyższej jakości oryginalnych produktów oraz ponad 10 letnie doświadczenie w sprzedaży zegarków, pozwoliły firmie stać się liderem w swojej branży. W ofercie butików SWISS znajdują się wyroby jubilerskie sygnowane znakiem Armani
i szeroki wybór zegarków znanych światowych marek takich jak: Fossil, Michael Kors, Diesel, ck czy Tissot.

„Dzięki nowemu butikowi SWISS oferta Magnolia Park wzbogaciła się o miejsce, w którym klienci dbający o swój indywidualny styl oraz ceniący unikalny design, odnajdą pełna gamę zegarków tak wybitnych projektantów jak: Giorgio Armani, Hugo Boss czy Tommy Hilfiger.” – powiedział Adrian Zawadzki, dyrektor centrum handlowego Magnolia Park.

Butik SWISS w Magnolia Park zajmuje powierzchnię ponad 61 metrów kwadratowych i zlokalizowany jest w sąsiedztwie salonu EMPiK oraz sklepu C&A, tuż przy wejściu głównym.

(Marta Rakoczy)