1 Klub Sportowy Ślęza Wrocław rozpoczął przyjmowanie wniosków na zakup karnetów na wszystkie mecze ligowe mistrzyń Polski w sezonie 2017/2018, łącznie z play-offami. 

Domem Ślęzy w sezonie 2017/2018 nadal będzie Wielofunkcyjna Hala Sportowa AWF-u w kompleksie stadionu Olimpijskiego (al. Paderewskiego). Choć karnety nie będą przypisane do krzesełek, to gwarantują wstęp do obiektu i miejsce siedzące na trybunie. Klub zachęca do kupna karnetów, aby uniknąć sytuacji z najważniejszych meczów poprzedniego sezonu. Wtedy to hala nie była w stanie pomieścić wszystkich, którzy chcieli zobaczyć mecze Ślęzy z CCC Polkowice czy Wisłą Can-Pack Kraków.
Ponadto karnet to bardzo duże oszczędności. Koszt normalnego abonamentu to zaledwie 100 zł, a gwarantuje udział we wszystkich meczach sezonu zasadniczego i play-offach Basket Ligi Kobiet. Cena jednego biletu normalnego w sprzedaży regularnej to 15 zł, a więc tylko na spotkaniach sezonu regularnego kibic zaoszczędzi 45 procent.
W sezonie zasadniczym mistrzynie Polski rozegrają przed własną publicznością 12 meczów. Wszystkie serie play-off, poza grą o trzecie miejsce, będą się toczyć do trzech zwycięstw. Maksymalnie Ślęza może więc zagrać w hali AWF-u aż 21 meczów.
Karnety nie obowiązują na mecze Ślęzy w EuroCupie. W rozgrywkach europejskich obowiązywać będą tylko pojedyncze wejściówki.
Aby kupić karnet na mecze mistrzyń Polski w Basket Lidze Kobiet, należy pobrać wniosek „Karnet 2017/2018″ ze strony klubu (www.slezawroclaw.pl) w zakładce „Do pobrania”. Skan poprawnie wypełnionego wniosku trzeba wysłać na adres marketing@slezawroclaw.pl. Płatność za karnet należy dokonać przy odbiorze.
Karnety będą wydawane od 1 września 2017 roku. W siedzibie klubu będzie można je odbierać tylko w środy (w godz. 8-16). Będzie także możliwość odbioru karnetu bezpośrednio przed meczami Basket Ligi Kobiet.
Ceny karnetów na mecze Ślęzy w Basket Lidze Kobiet w sezonie 2017/2018
– normalny: 100 zł
– ulgowy: 50 zł
Ceny biletów na mecze Ślęzy w Basket Lidze Kobiet w sezonie 2017/2018
– normalny: 15 zł
– ulgowy: 7 zł
Ceny biletów na mecze Ślęzy w EuroCupie w sezonie 2017/2018
– normalny: 20 zł
– ulgowy: 10 zł
Ulgi przysługują osobom uczącym się, które w momencie zakupu karnetu lub biletu posiadają ważną legitymację szkolną lub studencką i nie ukończyły 26 lat; oraz emerytom, rencistom i osobom niepełnosprawnym.

Autor: Paweł Kucharski
Zdjęcie: Paweł Kucharski