- REKLAMA -
Eleven Bike Fest

Łączy ludzi, odległe miejsca. Jest dla każdego. Skorzystało z niej w ubiegłym roku prawie 200 milionów pasażerów. Jest tania, ekologiczna i bezpieczna. W tym roku obchodzi 113 rocznicę swojego funkcjonowania w mieście i 70 – pod egidą MPK.

Mowa o komunikacji miejskiej. Jeśli jesteś pasażerem MPK i doceniasz zalety transportu publicznego, spróbuj zachęcić innych do korzystania z niego. Wymyśl hasło, które będzie promować komunikację miejską. Pojawi się ono w kampaniach promocyjnych MPK, w i na tramwajach oraz autobusach MPK, na stronach internetowych, itp. Szukamy sloganu o długości maksymalnie do 25 znaków. Dla autora zwycięskiego hasła mamy roczne darmowe przejazdy wrocławską komunikacją miejską. Nagrodzimy upominkami też czterech laureatów, którzy nadeślą najciekawsze propozycje.

– Nasi pasażerowie już nie raz dowiedli w naszych konkursach, że mają doskonałe pomysły i sami najlepiej wiedzą, jak zachęcać innych do korzystania z komunikacji miejskiej. Czas spędzony w naszych środkach transportu chętne wykorzystają na kreatywne myślenie. Slogan promujący komunikację miejską to nasza najnowsza propozycja  na intelektualną zabawę podczas podróży MPK – mówi Agnieszka Korzeniowska, rzecznik MPK.

Propozycję można przysyłać do 27 kwietnia.

Regulamin konkursu jest dostępny na stronie www.pasazer.mpk.wroc.pl

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułDzielnice Wrocławia 27/2015
Następny artykułAvengers: Czas Ultrona [ZWIASTUN]
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.