Wielki finał X-Factor przed nami. W niedzielę 5 czerwca o godz. 20 na antenie stacji TVN zobaczymy ostatni odcinek programu. Dowiemy się też kto wygrał. Z Gienkiem Loską rywalizują Ada Szulc i Michał Szpak.

fot. xfactor.plejada.p

To będzie szczególny odcinek. Nie chodzi tylko o specjalne aranżacje, ale też o specjalnych gości. Oprócz występów solowych finaliści będą musieli zaśpiewać też w duecie. Gościnnie pojawią się Alexandra Burke, finalistka 5. edycji brytyjskiego X Factor, Basia Trzetrzelewska oraz Maciej Maleńczuk. Nas oczywiście najbardziej interesuje z kim w parze wystąpi Loska. Czy będzie to Maleńczuk czy może jednak Trzetrzelewska? W duet z Burke raczej nie wierzymy.

O tym kto wygra zadecydują widzowie. Tym razem jury w składzie: Kuba Wojewódzka, Maja Sablewska i Czesław Mozil nie będzie miało nic do powiedzenia. W ostatnim programie będzie można też zobaczyć wszystkich uczestników programów na żywo: Avocadozespół DziewczynyMałgorzatę Szczepańską-StankiewiczWilliama Malcolma, Sweet Rebels Matsa E. Meguenniego.

Kojarzony z Wrocławiem białoruski muzyk przyznał, że w razie wygranej już wie co zrobi z pieniędzmi. – Szczerze mówiąc, to nie sądzę, że wygram ten program – powiedział Gienek „Faktowi”. – Ale gdyby jednak się udało, to na pewno moja małżonka coś by zrobiła z wygranymi pieniędzmi. Ona wie lepiej, co jest potrzebne w domu. W moim przypadku jest tak, że to kobieta trzyma pieniądze dodał.

(jb)