W ramach letnich powtórek spektakli, fani oper będą mogli zobaczyć na wielkim kinowym ekranie „Cyganerię” z The Metropolitan Opera z polskimi napisami.

Słynna The Metropolitan Opera jak co roku zaprasza na letnie retransmisje w jakości HD swoich wcześniej transmitowanych spektakli. Również latem, gdy kończy się sezon, nowojorski teatr nie zapomina o operowych fanach zgromadzonych w kinach na całym świecie i wybiera kilka cieszących się największą popularnością przedstawień transmitowanych w ubiegłych latach w ramach cyklu „The Met: Live in HD”.

Letni sezon operowy 2016 to cztery niezwykle popularne tytuły z żelaznego repertuaru, spektakle zabawne i poważne, w wykonaniu gwiazd światowej wokalistyki (w „Napoju miłosnym” występuje polski baryton Mariusz Kwiecień).  Operowe komedie reprezentować będą dzieła Donizettiego i Mozarta.  Obok nich zobaczymy dwie tragedie Pucciniego.

„Cyganeria” (Giacomo Puccini)
2 sierpnia 2016, 18:00
Dyrygent: Stefano Ranzani | Reżyseria: Franco Zeffirelli | W rolach głównych: Kristine Opolais, Vittorio Grigolo, Susanna Phillips, Massimo Cavalletti | Przedstawienie transmitowano na cały świat 05.04.2014. | Przedstawienie trwa 2 godziny i 14 minut (w tym jedna 10-minutowa przerwa).

Przedstawienie w języku włoskim z polskimi napisami.
Retransmisja w jakości obrazu HD i dźwięku DD Surround.

Ceny biletów: 30-35 zł

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułIgrzyska Olimpijskie Rio 2016
Następny artykułUdało się pozbyć Kiełba. Plaku dostanie milion!
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.