To właśnie w jego drużynie był zwycięzca pierwszej edycji X-Factor wrocławski streetfighter Gienek Loska. Wpływ na to, że Gienek został w programie najpierw mieli Kuba Wojewódzki i Maja Sablewska, a później… Monika Brodka. Mozil długo nie mógł się do niego przekonać.

Po zakończeniu programu „przystojny chłopczyk”, jak o sobie mówi Mozil coraz lepiej dogaduje się z innym wiecznym chłopcem-kawalerem Kubą Wojewódzkim. Świetnie bawili się podczas talk-show tego drugiego.

Kadr z filmu "W moim maluteńkim świecie"

Czesław postanowił jednak zaskoczyć jeszcze bardziej. Znany ze swojej rozwiązłości i traktowania fejsbuka jak portalu rankowego muzyk wydał album DVD „Czesław Śpiewa Solo Act”, do którego dołączony był film o wiecznie zabieganym artyście pt. „W moim maluteńkim świecie”. I wszystko byłoby pewnie dobrze, gdy nie fakt, że w pokoju hotelowym Czesław gubi ręcznik…

Zobacz fragment z Czesławem w hotelu

(jb)

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułPrzyszłość Jezierskiego
Następny artykułAbsolutorium dla prezydenta
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.