Już w najbliższą sobotę swój pierwszy mecz w tym sezonie rozegra drużyna futbolu amerykańskiego, Devils Wrocław. Spotkanie odbędzie się o godz. 15 na Stadionie Olimpijskim, we Wrocławiu, a ich rywalem będzie Zagłębie Steelers.

Brązowy medalista ubiegłorocznych mistrzostw bardzo sumiennie przygotowywał się do nadchodzącego sezonu. Zatrudniono nowych trenerów ze Stanów Zjednoczonych – Val Gunna oraz Richarda Wadea. Dodatkowo skład został wzmocniony o 6 nowych zawodników, w tym 4 zza wielkiej wody.

Bardzo poważnie traktujemy nadchodzący sezon. Naszym głównym celem jest odzyskanie mistrzowskiego tytułu – mówi Val Gunn, szkoleniowiec zespołu. – Po to zostałem tutaj zatrudniony, i staraliśmy się zbudować taki zespół, który powinien sobie z tym zadaniem poradzić.  Kończy amerykański coach.

Wrocławskie Diabły swój pierwszy mecz rozegrają we Wrocławiu, na stadionie Olimpijski 23 marca (sobota), o godz. 15.00, a ich przeciwnikiem będzie Zagłębie Steelers.

Zachęcamy wszystkich kibiców do przyjścia na nasz mecz i obejrzenia naszej drużyny w akcji – zaprasza prezes wrocławskiego klubu, Piotr Duszeńko. – Widzimy coraz większe zainteresowanie mieszkańców Wrocławiu naszą dyscypliną i mamy nadzieję, że przełoży się ono na frekwencje podczas naszych spotkań.

Devils mają jasno sprecyzowane cele na nadchodzący sezon. Jak powiedział prezes Duszeńko – są one ambitne, ale realne. Chcemy, aby tytuł najlepszej drużyny w Polsce wrócił do Devilsów – kończy Piotr Duszeńko.

Nowy sezon oznacza również nową jakość we wrocławskim klubie. Postanowiliśmy odświeżyć trochę logotyp klubu, tak aby stał się on bardziej czytelny i atrakcyjny wizualnie. – mówi Przemysław Strzyż, odpowiedzialny za marketing w klubie. Prace nad nim trwały od początku roku. Dzięki odświeżeniu łatwiej nam go adaptować do wszelkiego rodzaju klubowych gadżetów, które również będą niebawem dostępne, dla fanów wrocławskich futbolistów – kończy Przemysław Strzyż.

 

Terminarz meczów Devils we Wrocławiu:
Devils Wrocław vs Zagłębie Steelers – 23.03.2013, godz. 15:00
Devils Wrocław vs Warsaw Spartans – 13.04.2013
Devils Wrocław vs Giants Wrocław – 01.05.2013
Devils Wrocław vs Seahawks Gdynia – 12.05.2013
Devils Wroclaw vs AZS Silesia Rebels – 02.06.2013

Bilety są dostępne na stronie www.eventim.pl oraz w kasach przy stadionie w dniu meczu oraz od czwartku w klubie Poziom 1 przy ulicy św. Mikołaja 8/11 w godzinach od 20.00 do 23.00

Ceny wejściówek:
– Bilet normalny – 20 zł
– Bilet ulgowy – 12 zł

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułMagia Ogrodów – nowy projekt edukacyjny dla dzieci i doroslych już od marca
Następny artykułWrocław dla wszystkich!
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.