W najbliższą niedzielę futboliści Devils Wrocław uświetnią imprezę „Męski Świat”, która odbędzie się w centrum handlowym Magnolia Park.

Ten festiwal atrakcji dla mężczyzn, jak ochrzcili event jego organizatorzy, potrwa od 14 do 22 kwietnia, a jego główne atrakcje zaplanowano na dni weekendowe. Najważniejszym wydarzeniem niedzieli będzie specjalny pokaz klubu Devils Wrocław, który rozpocznie się punktualnie o godzinie 13.

Zawodnicy wicemotrzów Polski zaprezentują rynsztunek futbolisty, pokażą efektowne zagrania, spróbują zrobić z wybranych spośród publiczności ochotników futbolistów z prawdziwego zdarzenia oraz rozdadzą wejściówki na hitowy mecz z Warsaw Eagles.

Na imprezie nie zabraknie ulubieńca najmłodszych (i nie tylko!), czyli Lucka. Maskotka Devils Wrocław, która ostatnio podbiła serca fanów Śląska Wrocław, będzie częstować widzów słodyczami i dbać o to, żeby dobry humor nie opuszczał ich nawet na chwilę.

Żadna impreza sygnowana przez Devils Wrocław nie może się odbyć bez najgorętszych cheerleaderek w polsce – ognistych Devilettes. Wrocławskie diablice pojawią się rzecz jasna w Magnolii. Tym razem pokażą swoje anielskie oblicze i będą pozować z widzami do wspólnych fotografii.

Cały pokaz Devils Wrocław potrwa dwie godziny i skończy się około 15. Serdecznie zapraszamy!

 

(Rafał Zagrobelny)

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykuł20. OMW: Trzeci weekend kwietnia
Następny artykułIMPREZY Wrocław (13.04)
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.