Za nami pierwsze powakacyjne spotkanie w ramach Klubu Biznesu Dolnośląskiej Izby Gospodarczej. Tym razem w gościnnych salach Gospody Wrocławskiej zaprezentowało się czworo nowych członków Izby.

Zbigniew Sebastian, prezes DIG (z prawej) i Jerzy Tandecki podczas prezentacji obrazu lwowskiego artysty / fot. DW
Dmitrij Żatuchin z dook.pl

 

Spotkanie otworzył Zbigniew Sebastian, prezes DIG-u, a po nim kolejno głos zabierali nowi członkowie, którzy prezentowali własne firmy.

 

Dmitrij Żatuchin z dook.pl mówił o nowym serwisie internetowym Dolnośląskiej Izby Gospodarczej, który niebawem zostanie uruchomiony, a także o wcześniejszych projektach dook.pl. To właśnie oni stali za fejsbukową aplikacją „Zapuść wąsy dla Adama”.

Magdalena Zachara z World Finance

Dzięki niej wielu wrocławian zdecydowało się, przynajmniej w internecie zapuścić wąsy, aby uczcić koniec kariery naszego skoczka. Pisaliśmy o tym w marcu.

 

Natomiast Magdalena Zachara z World Finance zaprezentowała się jako osoba doskonale znająca się na finansach i funduszach.

 

Bartłomiej Ślazyk z Projektu Wspierania Przedsiębiorczości

Bartłomiej Ślazyk z Projektu Wspierania Przedsiębiorczości opowiedział o swoich programie wzajemnego wspierania się przedsiębiorców. Dzięki Projektowi można nawiązać ciekawe biznesowe kontakty.

 

Z kolei Artur Załucki z Propaganda Advertising Agency pochwalił się swoim najnowszym projektem, czyli pierwszym w Polsce półkolistym reklamowym ekranem LED, który znajduje się na konstrukcji DH Astra.

 

Artur Załucki z Propaganda Advertising Agency

Po tej części Jerzy Tandecki zaprezentował obraz lwowskiego malarza pt. „Wspomnienie z wakacji”. Wystąpiła też kandydatka do Senatu – Grażyna Orłowska-Sondej, która opowiadała o swoich akacjach związanych z kresami.

 

Po zakończeniu części oficjalnej rozmowy przeniosły się w kuluary. – Na kolejne spotkanie zapraszamy 3 października. Odbędzie się ono w Ratuszu podczas aukcji charytatywnej – poinformował Zbigniew Sebastian, prezes Dolnośląskiej Izby Gospodarczej.

 

ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ Z KLUBU BIZNESU >>>

 

Spotkania Klubu Biznesu Dolnośląskiej Izby Gospodarczej odbywają się w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca

(deg)