Dzień Dziecka to najmilsze święto w kalendarzu, dlatego Multikino dla swoich najmłodszych kinomanów zaplanowało atrakcje nie tylko na jeden dzień, ale na cztery od 30 maja do 2 czerwca.

W repertuarze w specjalnej cenie biletu za 13 zł znajdą się: „Muppety: poza prawem”, „Pan Peabody i Sherman”, „Violetta. Koncert”, „Lego-Przygoda”.

Natomiast premierowo w regularnych cenach zapraszamy na filmy: „Czarownica”, „Czarnoksiężnik z Oz: Powrót Dorotki” oraz „Listonosz Pat”. 

Poza najpopularniejszymi animacjami na dzieci w Multikinie będą czekały konkursy, zabawy i wiele innych atrakcji! Dodatkowo każdy kto kupi bilet na dowolny film dla dzieci oraz dowolny zestaw, otrzyma soczek Cappy gratis.

Na ekranach Multikina znajdą się również Poranki filmowe. W repertuarze o godzinie 10.30 będzie można zobaczyć przygody „Parauszka i jego przyjaciół”. Natomiast podczas Poranków o godz. 12.00 Multikino zaprasza do świat Monster High – „Strach Kamera Akcja”.

 Dla wszystkich rodzin biorących udział w projekcie Miesiąc Rodziny za okazaniem kuponu zniżkowego,  bilety na Poranki Filmowe  w specjalnej cenie 8 zł.

Autor | AS