Tym razem z małym opóźnieniem. Ostatni weekend lipca to zaledwie trzy premiery, dokładnie tyle ile naszych kategorii, jednak nie sprawia to wcale, że wybór jest łatwy –  wręcz przeciwnie.

Jednak zbędnie nie przedłużając, do rzeczy:

DOBRY:

„Mamma Mia: Here We Go Again!” z sentymentu czekam bardzo, na pewno będzie dobrze zagrane i przyjemnie będzie się oglądało. Pytanie tylko czy druga część to już nie przesada zrobiona tylko dla pieniędzy? Mam nadzieje, że nie. ~Adrianna Machalica.

Miniony tydzień – nic dobrego nie stwierdzono, a przynajmniej nie w ten weekend. Wybierając się do kina warto zwrócić uwagę na stałe pozycje w repertuarze kin. ~Patryk Wolny.

ZŁY:

„Książę Czaruś” – choć z jednej strony fabuła wydaje się zabawna, to chyba mam dosyć mielenia w kółko tych samych księżniczek. Nawet jak dla dzieci wszystko brzmi zbyt naiwnie, choć myślę, że parę scen do pośmiania się na pewno będzie. ~Adrianna Machalica.

„Książę Czaruś” – nie sposób nie zgodzić się z Adą, zwiastun rozbraja. Jedyna nadzieja w najmłodszych, których może zadowolić migający ekran z ładnie wyglądającymi postaciami, bowiem aż tyle ten film ma do zaoferowania. ~Patryk Wolny.

NIE(BRZYDKI)

„Niepoczytalna” – zwiastun wygląda intrygująco, jednak z drugiej strony ma w sobie coś, co odrzuca. Widać mały budżet i to, może zarówno wyjść obrazowi na plus, jak i go pogrzebać. Jeśli miałby wybierać w premierach, myślę, że zaryzykowałbym właśnie z tym tytułem. ~Patryk Wolny.

Tym razem zwiastuny możecie zobaczyć powyżej.


Zebrał: Patryk Wolny