W dniu 8 czerwca 2011 r. na Pergoli przy Hali Stulecia we Wrocławiu odbędzie się impreza „One Year To Go – Rok do Euro”. Uczestnicy – po wieczorze pełnym wrażeń – będą również mogli szybko i wygodnie wrócić do domu.


Aby ułatwić powrót do domu, w nocy z 8 na 9 czerwca Miasto uruchomi specjalną komunikację autobusową: linia S1 jadąca przez pl. Grunwaldzki, Sienkiewicza, pl. Bema, pl. Jana Pawła II, i linia S2 jadąca przez pl. Grunwaldzki, pl. Społeczny, pl. Dominikański, Kazimierza Wlk., ul. Krupniczą, pl. Legionów.


Odpowiednio oznakowane autobusy będą zatrzymywały się przy Hali Stulecia na przystanku autobusowym „Hala Stulecia” zlokalizowanym przy ul. Wróblewskiego w kierunku mostu Zwierzynieckiego.

Planuje się, że pierwszy autobus linii S1 odjedzie spod Hali Stulecia o godz. 0.15, a linii S2 o godz. 0.30.

Oprócz komunikacji specjalnej zostanie utrzymana komunikacja nocna – linie 253 i 255 jadące z przystanku „Hala Stulecia” w kierunku mostu Zwierzynieckiego i kursujące z częstotliwością co 60 minut .

Na wszystkich liniach autobusowych obowiązują bilety jak w komunikacji nocnej.

(jw)

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułPiłkarskie wakacje
Następny artykułKuszczak we Wrocławiu
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.