Stolica Dolnego Ślaska pokonała stolicę w wyścigu o walkę o tytuł mistrza świata wagi ciężkiej między Tomaszem Adamkiem i Witalijem KliczkoJako pierwsi pisaliśmy o tym w poniedziałek na serwisie MyWojownicy.com! (ZOBACZ)

Tomasz Adamek

Informacje, które uzyskaliśmy od Michała Janickiego z wrocławskiego magistratu potwierdziło TVN i Polskie Radio.

– Decyzja wyboru miejsca należała do gospodarzy, czyli firmy K2 braci Kliczko. Decyzja zapadła. Miejscem walki będzie Wrocław – mówi Zyggi Rozalski w rozmowie z TVN24.

Najważniejszą walkę swojego życia Adamek stoczy we Wrocławiu na nowym stadionie przy ul. Śląskiej. Na żywo tę walkę ma oglądać blisko 40 tysięcy osób. O wyborze miejsce zadecydował bonus, który zarządca stadionu SMG zdecydował się zapłacić ludziom braci Kliczko. Łącznie miała to być kwota około 2 mln dolarów.

Dzisiaj ta informacja zostanie oficjalnie ogłoszona na konferencji prasowej, która o godz. 12.15 rozpocznie się na Stadionie Miejskim przy ul. Śląskiej. O czym pisaliśmy wczoraj (Monstrualna impreza na stadionie >>>)

Do walki Tomasz Adamek – Witalij Kliczko (41-2, 38 KO, pas WBC) dojdzie 1o września 2011 roku.

ZOBACZ FILM O BRACIACH KLICZKO >>>

DANIEL E. GROSZEWSKI

 

DZIAŁ SPONSOROWANY PRZEZ SERWIS:       MyWojownicy.com

WEJDŹ I ZOBACZ! ZNAJDŹ W SOBIE WOJOWNIKA… DOŁĄCZ DO NAJLEPSZYCH!

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykuł– DLM: znany pierwszych półfinalistów piłki nożnej
Następny artykuł– Kolizja na Gądowiance
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.