Pokazy filmu od 8 do 14 sierpnia w Multikinie Arkady Wrocławskie. Premiera filmu  poprzedzi rozgrywane tej jesieni, po raz pierwszy w Polsce Mistrzostwa Świata w piłce siatkowej mężczyzn.

Drużyna -pokazy filmu od 8 do 14 sierpnia w Multikinie_plakat

Współcześni gladiatorzy, wylewający na treningach hektolitry potu, przez kilka miesięcy w roku oddaleni od najbliższych. A po drugiej stronie sponsorzy, działacze, komentatorzy, cheerleaderki, duet Kułaga-Magiera, hale pełne wiernych kibiców polskiej drużyny gotowych przejechać setki kilometrów za swoimi idolami. Wspólna radość po wygranych, smutek po porażkach. Każdy sezon to nowe cele, nowe perspektywy, kolejne mistrzostwa do zdobycia. Co przyniesie ten najbliższy? Film Drużyna od 8 do 14 sierpnia we wrocławskich kinach sieci Multikino!

Pokazy odbędą się: 8, 9 i 10 sierpnia o godzinie 16:00 i 18:00,

                             11 i 12 sierpnia o godzinie 18:00,

                             13 sierpnia o godzinie 16:00

                      oraz 14 sierpnia o godzinie 14:00

 

Bilety:

Bilet normalny w cenie 18 zł,

bilet ulgowy w cenie 16 zł.

Z Voucherem Facebook bilet w kasie kina 14 zł. (Pobierz voucher rabatowy na Facebooku Multikino Polska. Liczba voucherów rabatowych ograniczona.

Czas trwania: 80 min

Drużyna – O pomyśle:

Wszystko zrodziło się z wielkiej pasji i miłości do siatkówki pewnej kobiety. Anna Chudziak swoim siatkarskim bakcylem zaraziła koleżankę, Beatę Machała. Najpierw wspólnie oglądały transmisję meczów, dzieliły się wrażeniami, komentowały. Później zaczęły chodzić, a z czasem jeździć razem na mecze polskich siatkarzy w kraju i za granicą. Fascynowała je nie tylko sama gra, ale i to, jakie emocje budzi w widzach. Wszystko, co dzieje się na boisku, poza nim, na trybunach. Zawodnicy, kibice i działacze. Cała sportowa machina, rozpędzona, sprawna, prąca do sukcesu. Trzeba było o tym opowiedzieć.

Pomysł na film dojrzał podczas sezonu 2012, w którym Polacy wygrali Ligę Światową. W tym samym czasie Anna Chudziak i Beata Machała spotkały się  z Michałem Bielawskim, reżyserem, który w swoim dorobku miał już jeden film o sporcie – nagradzany na licznych festiwalach „Mundial. Gra o wszystko”.

W grudniu 2012, w trakcie spotkania w Polskim Związku Piłki Siatkowej, w którym uczestniczyli ówcześni trenerzy polskiej reprezentacji – Andrea Anastasi i Andrea Guardini, kobiecy duet producencki przedstawił swój pomysł na film. To był punkt wyjścia do rozpoczęcia całej produkcji.

Wszystko wydarzyło się we właściwym czasie – sezon 2013 obfitował w spotkania na szczycie w Polsce: mecze komercyjnej Ligi Światowej i rozgrywki w ramach Mistrzostw Europy

Reżyseria i scenariusz: Michał Bielawski

Zdjęcia: Tomasz Naumiuk P.S.C., Kamil Płocki, Filip Pakuła, Mateusz Wichłacz

Muzyka: Krzysztof A.Janczak

Montaż: Grzegorz Mazur

Operator dźwięku: Krzysztof Rzepecki, Paweł Nabiałek

Dźwięk: Przemysław Książek

W filmie pojawiają się między innymi: Andrea Anastasi, Stephane Antiga, Krzysztof Ignaczak, Michał Kubiak, Bartek Kurek, Marek Magiera, Marcin Możdżonek, Michał Winiarski, Andrzej Wrona, Paweł Zatorski, Łukasz Żygadło oraz inni reprezentanci Polski w piłce siatkowej

Producent Beata Machała

Producenci: Anna Chudziak, Michał Bielawski, Łukasz Borzęcki

Koproducenci: Magdalena Janeczek, Karolina Fiedotow

Autor | AS

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułPrzygotowania do sezonu koszykarek Ślęzy Wrocław
Następny artykułTyskie sponsorem Śląska i Stadionu Wrocław
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.