Pod taką nazwą startuje kolejna akcja promocyjna Śląska Wrocław.

Grę podopiecznych trenera Oresta Lenczyka będzie można zobaczyć za darmo / fot. SlaskWroclaw.pl

Spotkania Śląska już od dawna przyciągają całe rodziny, w tym oczywiście dzieci. Z meczu na mecz najmłodszych sympatyków piłki nożnej i WKS-u jest na stadionie coraz więcej. By przyciągnąć kolejne dzieci do kibicowania drużynie Oresta Lenczyka, klub postanowił zaprosić uczniów dolnośląskich szkół na mecz 1/4 finału Pucharu Polski z Arką Gdynia całkowicie za darmo!

W tym celu Śląsk zapewnia darmowe bilety dla szkół, wydzielony sektor, opiekę wolontariuszy podczas meczu, kalendarz na 2012 rok dla każdego, konkurs na murawie w przerwie spotkania oraz przede wszystkim niezapomniane sportowe emocje! To jednak nie wszystko. Podczas meczu Stowarzyszenie Kibiców „Wielki Śląsk” zorganizuje dla dzieci profesjonalną naukę kulturalnego dopingu.

Jak zgłosić chęć uczestnictwa w akcji? Wystarczy na adres wks@slaskwroclaw.pl wysłać listę chętnych do przyjścia na mecz osób, zawierającą imiona, nazwiska oraz numery PESEL. Darmowe bilety przeznaczone są dla uczniów urodzonych w roku 1996 lub młodszych oraz opiekuna grupy (jeden opiekun na piętnaścioro dzieci).

Spotkanie z Arką Gdynia odbędzie się w środę, 21 marca, o godz. 18:30 na Stadionie Miejskim we Wrocławiu.

(SlaskWroclaw.pl)