Nie masz pomysłu na to, jak spędzić aktywnie Dzień Dziecka? Przyłącz się do naszej rodzinnej ekozabawy. 1. czerwca czekamy we wrocławskim Zoo. Jeśli wcześniej wydrukujesz mapkę, którą przygotowaliśmy dla uczestników naszej zabawy, łatwiej będzie Ci wykonać zadanie.

Możecie w rodzinnym gronie zaplanować trasę, dzięki czemu szybciej znajdziecie rozwiązanie. A warto się pospieszyć, bo dla pierwszych dziesięciu rodzin, mamy niespodzianki od MPK. Na uczestników zabawy czekamy między 12 a 14 przy wybiegu dla rysi. Na mapie zaznaczyliśmy te wybiegi, przy których 1. czerwca umieścimy specjalne krzyżówki. Ich rozwiązanie pozwoli ułożyć hasło główne. Jeśli zgłosicie się z tym hasłem na stoisko MPK przy wybiegu dla rysi, macie szansę na nagrody-niespodzianki. Kto pierwszy, ten lepszy. Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do przyjazdu do Zoo komunikacją miejską. Czy to nie eko logiczne?

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułWoffinden trzecim jeźdźcem ligi
Następny artykułDzień Dziecka z rugby
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.