Z okazji Dnia Dziecka Pasaż Grunwaldzki przygotował dla najmłodszych bajkowe atrakcje.  1 czerwca w centrum będzie można m.in. odwiedzić specjalny kącik piękności dla lalek i wziąć udział w szalonym wyścigu samochodowym.

W Dniu Dziecka Pasaż Grunwaldzki zamieni się w prawdziwie bajkową krainę. W  centrum powstaną magiczne Kąciki Barbie® oraz specjalna strefa z samochodami Hot Wheels®. Dziewczynki będą mogły stworzyć oryginalną biżuterię, wraz ze swoimi lalkami odwiedzić studio fryzur i makijażu oraz zrobić sobie zdjęcie w atelier fotograficznym. Z kolei mali miłośnicy szalonych wyścigów przetestują nowe tory Hot Wheels®, będą się ścigać na symulatorach jazdy i zagrają w najszybszą grę świata – Blink. Nie zabraknie również licznych konkursów z nagrodami.

Wydarzenie organizowane jest we współpracy z firmą Mattel®, jednym z największych producentów gier i zabawek na świecie, w tym tak znanych, jak lalka Barbie®, lalki Monster High® czy seria Hot Wheels®. Na najmłodszych czekać będą także soki, ufundowane przez partnera akcji, markę FORTUNA.

Impreza z okazji Dnia Dziecka w Pasażu Grunwaldzkim rozpocznie się w sobotę (1 czerwca) o godzinie 12.00 i potrwa do 18.00 (przy scenie na poziomie „0”).

Udział we wszystkich atrakcjach jest bezpłatny.