Kimże byliby futboliści bez swoich fanek? Dla kogo zdobywaliby jardy, komu dedykowali przyłożenia i w czyich ramionach fetowali zwycięstwa? Zawodnicy Devils wiedzą o tym doskonale, dlatego z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet przygotowali wyjątkową niespodziankę!

Tak prezentuje się Niles Mittasch. Kliknij na zdjęcie i zobacz innych futbolistów / fot. Devils

W najbliższy czwartek reprezentanci Devils wyruszą w miasto uzbrojeni w obfite bukiety. Kwiaty będą wręczać napotkanym reprezentantkom płci pięknej. Zanim jednak do tego dojdzie, panie same zdecydują, którzy spośród zawodników wypełnią tę przyjemną misję. Do bitwy uznanie fanek stają Kim, Adam, Stefan, Darrius, Igor, Kendral, Niles i Krzysztof. Wszyscy wzięli udział w specjalnej, zadedykowanej dziewczętom i kobietom sesji zdjęciowej, podczas której starali się pokazać swoje pozaboiskowe oblicze.

Kto lubi łakocie, kto każdą wolną chwilę poświęca na czytanie książek, a kto między treningami zakłada krawat i wciela się w biznesmena? Można się o tym przekonać oglądając zdjęcia na profilu Devils na Facebooku. Czterech dżentelmenów, którzy uzbierają najwięcej kliknięć „Lubię to”, w czwartkowe popołudnie pojawi się z kwiatami na wrocławskim Rynku.

(Rafał Zagrobelny)