„Wystawa na ekranie” („Exhibition on Screen”) to prezentacja kolekcji najwybitniejszych artystów malarstwa z najważniejszych muzeów na całym świecie.

Na dużym ekranie, w znakomitej jakości obrazu HD będą pokazane wystawy tematyczne, uchwycone w specjalny, dostosowany do warunków kinowych sposób. 21 września Multikino pokaże wystawę „Dziewczyna z perłą oraz inne skarby z domu Maurycego w Hadze”.

 Phil Grabsky – pomysłodawca i główny producent całego przedsięwzięcia – przy pomocy ciekawej narracji, a także dzięki wypowiedziom ekspertów, wizytom w pracowniach konserwatorskich i maksymalnym zbliżeniom ukazującym dzieła w detalach, umożliwia widzom całego świata zobaczenie tego, co jest niedostępne podczas tradycyjnej wizyty

w galerii czy w muzeum. Cykl „Wystawa na ekranie” („Exhibition on Screen”) przenosi na duży ekran bezcenne arcydzieła, do których dostęp jest często z różnych powodów ograniczony. Przedstawia również fakty z życia najważniejszych artystów malarzy świata.

 

Pokaz odbędzie się 21 września o godz. 19:00 w Multikinie Arkady Wrocławskie.

Czas trwania: ok 90 min.

Wystawa z polskimi napisami.

 

Ceny biletów:

– 35 zł – bilet normalny
– 30 zł – bilet ulgowy (Studenci z ważną legitymacją/ Seniorzy/ z kuponem z magazynu Multikino & Gala)
– 25 zł – bilet grupowy (dla grup powyżej 15 os.)

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułStadion Wrocław – maraton spinning
Następny artykułMłodzież z Akcji: EDUKACJA rusza w miasto!
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.