To całkiem nowe święto może na dłużej wpisać się w polski kalendarz świąt. Ponad 160 tys. osób poparło ten dzień na Facebooku. Zgodnie z prawem przy takim poparciu można się zwrócić o wpisanie go na stałe w kalendarz świąt państwowych.

Wybór daty nie był przypadkowy. Miało być przeddzień Dnia Kobiet. – Obrażamy się za wszystko i na wszystkich. Niech ten dzień pokaże, jak pięknie może wyglądać życie bez smutnych min. Liczba uczestników naszej akcji wskazuje, że zdajemy sobie sprawę z tego powszechnego problemu i chcemy z nim walczyć – twierdzi w rozmowie z media2.pl Łukasz Misiukanis, organizator święta, właściciel firmy Socializer.pl, zawodowo związany z mediami społecznościowymi.

I jak Wam będzie dzisiaj bez fochów?

DEG

Jeżeli ktoś z Was przeżył dzisiaj jakąś przygodę związaną z Międzynarodowym Dniem bez Focha niech do nas napisze na adres: redakcja@dzielnicewroclawia.pl. Czeka słodki upominek.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułPanda mała już na wybiegu
Następny artykułStop TIR-om…
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.