Znajdź praktykę zagraniczną dla siebie! AIESEC jest organizacją, która pomaga studentom zdobyć unikatowe doświadczenie dzięki programowi profesjonalnych, płatnych praktyk. Wybierz praktykę z AIESEC i wyjedź w ciągu najbliższych 2-3 miesięcy. Przyjdź na spotkanie informacyjno- rekrutacyjne aby dowiedzieć się więcej.


Podczas spotkań, każdy dostanie dostęp do bazy naszych praktyk, będzie można zobaczyć konkretne oferty poszczególnych firm z jakimi współpracujemy. Zainteresowane osoby mogą od razu na miejscu odbyć rozmowę rekrutacyjną.

Spotkania będą odbywać się w dniach:

22.01 Politechnika Wrocławska bud. B4 sala 445 godz 17-19
24.01 Uniwersytet Wrocławski Instytut Informatyki s. 110 godz. 16-18

AIESEC oferuje praktyki w obszarach takich jak np.: IT, marketing, finanse, HR, PR, edukacja kulturowa, nauczanie języków. Główne rejony, do których możesz wyjechać to Europa Wschodnia i Środkowa, Bałkany, Azja, Ameryka Południowa dla osób ze znajomością języka hiszpańskiego oraz Afryka.

Praktyki są płatne i trwają od 3 do 18 miesięcy, skierowane są do absolwenci studiów I i II stopnia oraz studiów jednolitych do 2 lat po ich ukończeniu, do 30 roku życia. Wymagane jest także co najmniej 3 miesięczne doświadczenie zawodowe. Organizacja zapewnia przygotowanie do praktyki, pomoc w uzyskaniu wizy, kontakt w czasie i po powrocie.

Serdecznie zapraszamy na fanpage https://www.facebook.com/AIESECwroclawUT oraz stronę internetową www.pwr.aiesec.pl

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykuł„Ostatki” w restauracji Orbita
Następny artykułHit za hitem – teraz Stal
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.