Wiosenny event PWP już w najbliższy czwartek w Park Plaza. Inwestycja w spotkanie, dzięki któremu możesz sporo zarobić to zaledwie 39 zł. Uczestnicy spotkań zarobili już niemało rejestrując ponad 980 współpracy i rekomendacji biznesowych.

Tym razem salę Dolnośląskiej Izby Gospodarczej zamieniamy na ParkPlaza / fot. EMEY STUDIO

Swobodna, nieformalna atmosfera zawsze sprzyjała nawiązywaniu kontaktów biznesowych. Wśród  ekscytujących gier promocyjnych, w niepowtarzalnym klimacie, gromadzą się przedsiębiorcy wielu branż, aby się poznawać i omawiać kwestie wzajemnej współpracy. Dzięki spotkaniom  Projektu Wspierania Przedsiębiorczości, uczestnicy zawarli i przekazali sobie ponad tysiąc kontraktów i poleceń biznesowych, zarabiając setki tysięcy PLN.

 

To wciąż dopiero początek – mówi nam Bartek Ślazyk, koordynator krajowy projektu i przedsiębiorca z wieloletnim doświadczeniem.

Preferujemy konkretne działania  – nie chcemy marnować cennego czasu przedsiębiorców i  swojego. Uczymy ludzi biznesu, aby na naszych spotkaniach i eventach rozmawiali bardzo rzeczowo- jak sobie możemy pomóc, jakie są nasze grupy docelowe, w jakich branżach szukamy kontaktów. Jeśli ktoś mi mówi, że szuka relacji w branży poligraficznej, specjalizującej się w produkcji ekskluzywnych opakowań lub w rolnictwie – do gospodarzy posiadających co najmniej 50 hektarów ziemi, to wiem, z kim mam go połączyć. Jeśli widzimy potencjał wzajemnej współpracy- bierzemy kalendarze i umawiamy termin spotkania 1 na 1, aby dokładniej omówić szczegóły. Na evencie tego nie robimy- to czas na wymianę kilku zdań, wizytówek, rozrywkę przy grach promocyjnych, pysznym cateringu, drinku. Są nagrody od sponsorów i jest przyjemnie. Dla wielu to koniec – było sympatycznie i tyle. Dla najlepszych, najbardziej skutecznych przedsiębiorców- to dopiero początek relacji i zysków, wynikających z takich znajomości. Kontakt osobisty był, jest i będzie najskuteczniejszą formą promocji własnej osoby i firmy. Internet pomaga w zaproszeniach na spotkania, nawiązywaniu kontaktów, jednak prawdziwy biznes robi się z człowiekiem. Dlatego zachęcamy przedsiębiorców do tej formy promocji swojej firmy, która jest sprawdzona i dla wielu, bardzo skuteczna – opowiada Ślazyk.

Za swe działania, dla dobra przedsiębiorców, PWP został wyróżniony, kilka dni temu, w prestiżowym  konkursie „Pozytywista Roku”. Na poprzednie wydarzenie zgłosiło się ponad 230-tu przedsiębiorców, na 150 miejsc, warto więc szybko dokonać rezerwacji.
Event kontaktów biznesowych PWP Wrocław, czwartek, 25 kwietnia 2013 r.

Szczegóły i rejestracja: http://oiola.com/e/1080-event-kontaktow-biznesowych-pwp-wroclaw-25042013/

Patronat medialny nad wydarzeniem objęły „Dzielnice Wrocławia”.

Życzymy naszym Czytelnikom wielu ciekawych kontaktów i świetnej zabawy!

(red)

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułInauguracja baseballowego sezonu
Następny artykułPół miliona za Puchar Polski
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.