W komfortowym, klimatycznym lokalu Hotelu Park Plaza we Wrocławiu, w środę, 31 lipca, odbędzie się fantastyczny bankiet kontaktów biznesowych Projektu Wspierania Przedsiębiorczości PWP.

Właściciele firm wielu branż spotkają się, aby się poznać, wymienić kontaktami, rozmawiać o możliwościach wzajemnej współpracy, których na spotkaniach PWP nawiązano już niemal 1.100. Zyski uczestników zbliżają się do 1 mln PLN, co jest dopiero początkiem,  jak  zapewnia koordynator krajowy projektu, Bartek Ślazyk. Sprzyjająca do omawiania interesów atmosfera, gry z upominkami, pyszny catering, drink powitalny, otwarty bar na napoje bezalkoholowe, nagrody, piękne kobiety i przystojni mężczyźni oraz inne atrakcje,  czekają na uczestników tego jednego z najważniejszych wydarzeń kontaktów biznesowych tego lata na Dolnym Śląsku. Liczba miejsc jest limitowana.

Szczegóły i  rejestracja: kliknij tutaj

 

Autor: RED

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułWtorkowy Piotr Gładczak: Który Śląsk jest prawdziwy?
Następny artykułWrocławianki w kadrze Basiuka
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.