ENEMEF: Noc Avengers to emocjonujące spotkanie z największymi superbohaterami współczesnej popkultury, których uwielbia cały świat.

Spektakularne widowisko oraz doborowe towarzystwo kultowych postaci, jak Iron Man, Kapitan Ameryka, Thor, Hulk, czy Czarna Wdowa gwarantują moc wrażeń w każdej minucie maratonu. Tej nocy nie zabraknie dynamicznej akcji, heroicznych czynów, przewrotnego humoru, imponujących scen walki, ani doskonałych efektów specjalnych.

W repertuarze:
– Avengers 3D
– Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz 2D
– Avengers: Czas Ultrona 3D – PREMIEROWO! [ZWIASTUN]

 

ENEMEF: NOC AVENGERS odbędzie się 8 maja (piątek) jednocześnie w obu wrocławskich Multikinach: Arkady Wrocławskie i Pasaż Grunwaldzki.

Ceny biletów: od 24 do 33 zł za całą noc w kinie (trzy filmy):

– 24 zł: cena promocyjna: dla kilku tysięcy osób, wylosowanych wśród wszystkich, którzy zarejestrowali się na http://www.enemef.pl – dostaną oni specjalnego zniżkowego SMSa,
– 28 zł: cena zniżkowa: z legitymacją ISIC, ITIC
– 29 zł: cena zniżkowa: z biletem z poprzedniego ENEMEFu
– 30 zł: cena ulgowa: z ważną legitymacją uczniowską lub studencką
– 33 zł: cena normalna

Godzina rozpoczęcia i zakończenia:

Rozpoczęcie o 22:00, przewidywany koniec ok. 6:00 rano

Rezerwacja i przedsprzedaż biletów:
– brak możliwości rezerwacji biletów,
– bilety w przedsprzedaży można kupić w kinie oraz przez Internet na stronie Multikina,

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:
– ograniczenie wiekowe: 15 lat; osoby w wieku poniżej 18 lat muszą przynieść ze sobą zgodę rodzica lub prawnego opiekuna, wzór zgody można znaleźć na www.enemef.pl (na marginesie po wybraniu repertuaru) oraz na www.multikino.pl,
– możliwość wnoszenia prowiantu i napojów: zgodnie z Regulaminem Multikina nie można na sale kinowe wnosić ani napojów, ani jedzenia zakupionego poza Multikinem,
– specjalne zniżkowe bilety (SMSowe), w cenie 24 zł można kupić tylko w terminie, podanym w SMSie; SMSy zniżkowe zostaną wysłane do szczęśliwców, wybranych ze wszystkich zarejestrowanych na www.enemef.pl,
– filmy są wyświetlane w wersjach z oryginalną ścieżką dźwiękową, z polskimi napisami,
– pomiędzy filmami będą około piętnastominutowe przerwy w trakcie których można skorzystać z WC, barów itp.,
– kupony na dolewkę Coca-Coli będą rozdawane przy wejściu na ENEMEF.

*

Avengers: Czas Ultrona 3D – PREMIEROWO!

The Avengers: Age of Ultron, USA 2015, 160′
scenariusz i reżyseria: Joss Whedon
obsada: Robert Downey Jr., Scarlett Johnasson, Mark Ruffalo, Chris Evans

Specjalny pokaz premierowy!

To druga odsłona ekscytujących przygód słynnej grupy superbohaterów – Avengers.

Tony Stark podejmuje próbę wskrzeszenia programu utrzymania światowego pokoju. Sytuacja niestety komplikuje się, gdy do akcji wkracza Ultron, którego planem jest zagłada ludzkości. Wówczas do walki o dalsze losy planety stają słynni superbohaterowie: Iron Man, Kapitan Ameryka, Thor, Hulk, Czarna Wdowa i Hawkeye.

Nowa produkcja jest kolejnym imponującym widowiskiem kultowych postaci, które przyciągają miliony fanów na całym świecie.

*

Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz 2D

Captain America: The Winter Soldier, USA 2014, 128′
reżyseria: Anthony Russo, Jon Russo
scenariusz: Christopher Markus, Stephen McFeely
obsada: Chris Evans, Samuel L. Jackson, Scarlett Johansson

Po zakończeniu przygody z członkami grupy Avengers, Kapitan Ameryka kontynuuje współpracę z Nickiem Fury oraz agencją T.A.R.C.Z.A. Spotyka dawnego przyjaciela Jamesa „Bucky’ego” Barnesa, który po praniu mózgu został rosyjskim mordercą, znanym jako Winter Soldier. Pojawia się również nowy złoczyńca – Crossbone. Superbohater łączy siły z Czarną Wdową. Kiedy kryzys wydaje się być zażegnany, niespodziewanie atakuje nowy wróg.

„Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz” to rozrywka na najwyższym poziomie. Film przywodzi na myśl szpiegowskie klimaty jak z Jamesa Bonda, a do tego jest wypełniony pościgami, wybuchami i świetnymi dialogami.

*

Avengers 3D

The Avengers, USA 2012, 155′
scenariusz i reżyseria: Joss Whedon
obsada: Robert Downey Jr., Scarlett Johnasson, Mark Ruffalo

Film zdobył trzecie miejsce na liście najbardziej kasowych filmów w historii kina.

Nick Fury jest szefem międzynarodowej agencji T.A.R.C.Z.A., która czuwa nad światowym bezpieczeństwem. W obliczu śmiertelnego zagrożenia staje przed zadaniem stworzenia drużyny, która podoła najbardziej nieprawdopodobnym wyzwaniom. Do swojego zespołu rekrutuje bohaterów z niezwykłymi zdolnościami. Znajdą się w nim słynne postaci z uniwersum Marvela: Iron Man, Hulk, Kapitan Ameryka i Black Widow.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykuł„Mikrokosmos” we Wrocławskim Teatrze Pantomimy
Następny artykułSPORTOWY RAPORT #45 (05.05.2015)
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.