11 marca w sieci Multikino odbędzie się ENEMEF: Noc Niezgodnej. Uczestnicy wydarzenia poza „Niezgodną” i „Zbuntowaną” będą mogli premierowo zobaczyć „Wierną”, czyli najnowszą część serii.

ENEMEF: Noc Niezgodnej, czyli słynna seria Veroniki Roth na wielkim ekranie wraz z premierowym pokazem najnowszej części „Wierna”.

Ten maraton to fascynująca i nieprzewidywalna podróż w czasie i przestrzeni. W bezwzględnym świecie podzielonym na frakcje poznajemy nieugiętą Tris, która musi walczyć o własne wartości oraz bezpieczeństwo swoje i swoich bliskich. Jak bohaterka poradzi sobie z trudnymi wyborami i wewnętrznymi konfliktami? Czy uda jej się pokonać system i ostatecznie wygrać to, co w życiu jest najważniejsze?

W repertuarze:

  • NIEZGODNA,
  • ZBUNTOWANA,
  • WIERNA – premierowo!

ENEMEF: Noc Niezgodnej odbędzie się 11 marca (piątek) jednocześnie w obu wrocławskich Multikinach: Arkady Wrocławskie i Pasaż Grunwaldzki.

Godzina rozpoczęcia: 22:00


Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenie na ten ENEMEF. Aby je otrzymać należy napisać w komentarzu na fejsbuku lub za pomocą naszego formularza kontaktowego: „Niezgodna”. Czekamy do piątku, 4 marca, do godz. 12. Zwycięzcy otrzymają informacje na maila lub przez fejsbuka.


Ceny biletów:

– 25 zł: cena promocyjna: dla kilku tysięcy osób, wylosowanych wśród wszystkich, którzy zarejestrowali się na http://www.enemef.pl

– 29 zł: cena zniżkowa: z legitymacją ISIC, ITIC

– 30 zł: cena zniżkowa: z biletem z poprzedniego ENEMEFu można kupić dowolną liczbę zniżkowych

– 31 zł: cena ulgowa: z ważną legitymacją uczniowską lub studencką

– 33 zł: cena normalna

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułRecital Zamachowskiego
Następny artykuł„7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.