W piątek 28 lutego we wrocławskich kinach sieci Multikino odbędzie się „ENEMEF: Noc Oscarowa”. Będzie to tradycyjna, coroczna okazja, aby tuż przed rozdaniem najważniejszych nagród światowej kinematografii zapoznać się z filmami, które mają największe szanse na zdobycie statuetek. 

noc oscarowa

ENEMEF: Noc Oscarowa to okazja, aby przekonać się czy typowania Amerykańskiej Akademii Filmowej były słuszne. 28 lutego od 22.00 do samego rana uczestnicy zobaczą cztery nominowane do Oscarów filmy: „Zniewolony. 12 Years a Slave”, „Tajemnica Filomeny”, „Wilk z Wall Street” oraz „Grawitacja 3D”.

ENEMEF: NOC OSCAROWA
piątek, 28 lutego, godz. 20 (koniec około godz. 7)
Multikino Arkady Wrocławskie
Multikino Pasaż Grunwaldzki.

 BILETY:
– 27 zł: cena ulgowa: za okazaniem specjalnego zniżkowego SMSa, który uprawnia do nabycia dowolnej liczby biletów w cenie 27 zł każdy;
– 31 zł: cena zniżkowa: z legitymacją ISIC, ITIC;
– 32 zł: cena zniżkowa: z biletem z poprzedniego ENEMEFu można kupić dowolną liczbę zniżkowych;
– 33 zł: cena ulgowa: z ważną legitymacją uczniowską lub studencką;
– 34 zł: cena normalna

Wielka Dolewka Coca Coli: do każdego biletu dodawany jest kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju (Coca Cola, Fanta, Sprite).

Plan projekcji i kolejność: Kolejność emisji filmów ustala Publiczność poprzez głosowanie na stronie ENEMEFów: www.enemef.pl, głosowanie kończy się dzień przed imprezą o godzinie 20.