Multikino przygotowało program dla tych, którzy przepadają za romantycznymi wieczorami w kinie i lekkimi filmami o miłości.

 

Repertuar walentynkowy:

– błyskotliwa i zaskakująca PLANETA SINGLI

– mądry i zabawny KOCHA, LUBI, SZANUJE,

– lekkie i wciągające SŁOWO NA M.


Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenie na ten ENEMEF. Aby je otrzymać należy napisać w komentarzu na fejsbuku lub za pomocą naszego formularza kontaktowego: „Walentynki”. Czekamy do poniedziałku, 8 lutego, do godz. 20. 


 

ENEMEF: WALENTYNKI
piątek | 12 lutego | godz. 22

Multikino Arkady Wrocławskie i Multikino Pasaż Grunwaldzki

Bilety: 32 zł -23 zł

 


 

 

ZESTAW WALENTYNKOWY

 

„Planeta Singli”
reżyseria: Mitja Okorn
scenariusz: Sam Akina, Jules Jones, Mitja Okorn, Łukasz Światowiec, Michał Chaciński
obsada: Maciej Stuhr, Agnieszka Więdłocha, Piotr Głowacki, Weronika Książkiewicz, Tomasz Karolak

Ania (Agnieszka Więdłocha) jest nauczycielką muzyki, niezbyt pewną siebie, o romantycznej duszy. Swojej wielkiej miłości poszukuje w internecie na portalach randkowych. W walentynkowy wieczór dziewczyna spotyka Tomka (Maciej Stuhr), który prowadzi najpopularniejszy, a przy tym najbardziej kontrowersyjny program telewizyjny w kraju. Mężczyzna proponuje Ani, aby została bohaterką jego show. Wkrótce program o szalonych randkach Ani staje się hitem. Nieoczekiwanie kobieta trafia na mężczyznę idealnego i nagle wszystko zaczyna się komplikować…

„Kocha, lubi, szanuje”
reżyseria: Glenn Ficarra, John Requa
scenariusz: Dan Fogelman
obsada: Steve Carell, Ryan Gosling, Julianne Moore, Emma Stone

Cal wiedzie idealne życie aż do momentu, w którym żona go zdradza i występuje o rozwód. Zagubiony, samotny mężczyzna poznaje w barze Jacoba, który postanawia pomóc mu pozbierać się po rozstaniu i wprowadza go w świat zabawy, alkoholu i kobiet. Cal przechodzi przemianę, zaczyna nowe życie i osiąga szczęście. Niestety okazuje się, że to tylko pozory, mężczyzna szybko dostrzega, że w jego sercu nadal jest coś, co prowadzi go w miejsce, gdzie wszystko się zaczęło.

„Słowo na M”
reżyseria: Michael Dowse
scenariusz: Elan Mastai
obsada: Daniel Radcliffe, Zoe Kazan, Megan Park, Adam Driver, Mackenzie Davis

Wallace i Chantry łączy nić wzajemnego porozumienia odkąd tylko się poznali. Ponieważ Chantry jest zaręczona, relacja Wallacem opiera się wyłącznie na przyjaźni. Z czasem sytuacja zaczyna się komplikować i oboje muszą zmierzyć się z rosnącymi w nich uczuciami. Ich złożona historia wciąga i bawi sytuacyjnym humorem oraz soczystymi dialogami.

Film ukazuje miłość jako jedną z najwspanialszych rzeczy, jaka może spotkać człowieka, bez której trudno żyć. Jednocześnie ukazuje jej problematyczną, często zupełnie niezrozumiałą stronę.