Kolarskie Koło Fortuny, eksperymenty naukowe, niespodzianki dla najmłodszych – to główne atrakcje, jakie podczas cyklu eventów, proponuje TAURON Polska Energia, jeden z oficjalnych sponsorów 68. Tour de Pologne.

Zagraj w koło fortuny... / fot. arch. organizatora

Założenie jest proste: ma być tak emocjonująco jak w czasie najbardziej znanego wyścigu kolarskiego w Polsce. Z tego powodu nikomu nie zabraknie wrażeń. Będzie Kolarskie Koło Fortuny, podczas którego każdy sprawdzi swoją wiedzę i wygra akcesoria rowerowe. Nie zabraknie również eksperymentów naukowych, dzięki którym dowiemy się, czy można wytworzyć prąd za pomocą dotknięcia ręką. Jeśli wybieracie się do galerii z pociechami – dla nich również mamy zaplanowane niespodzianki! Otóż każde dziecko dostanie kolorowankę „Jak oszczędzać prąd z TAURON Polska Energia”, która nie tylko bawi, lecz także edukuje.

Eventy potrwają do 7 sierpnia. Odbywają się w wybranych centrach handlowych, m.in. Arkadach Wrocławskich.

Dodatkową atrakcją, w której codziennie, od 29 lipca do 21 sierpnia, można wygrać rower z autografem Czesława Langa, organizatora Tour de Pologne, oraz akcesoria rowerowe, jest konkurs sms. Zasady są proste: wystarczy wysłać sms’a z odpowiedzią na pytanie: „Czy TAURON Polska Energia jest jednym z oficjalnych sponsorów 68. Tour de Pologne?” najszybciej po godzinie 19. pod numer 7137 (koszt. 1,23 z VAT).  Zapraszamy do zmierzenia się z czasem jak w prawdziwym wyścigu.

(Marta Zieleń)


PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułNowe Horyzonty już za nami. Podsumowanie
Następny artykułTyflobus na Rynku pod pręgierzem
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.