Magnolia Park zaprasza wszystkich poszukiwaczy skarbów do wspólnej zabawy. Na terenie największego wrocławskiego centrum handlowego ukryto Ipody Nano 8GB i podwójne zaproszenia do kina Helios.

Wystarczy słuchać radia ESKA, podążać za wskazówkami i odbierać nagrody! Konkurs potrwa do 27 maja.

To już druga edycja wiosennej akcji „Eskalacja niespodzianek w Magnolia Park”. Tegoroczna zabawa rozpoczęła się 16 maja. Kluczem do zwycięstwa jest pobranie ze strony www.magnoliapark.pl mapy centrum handlowego, wysłanie smsa rejestracyjnego i podążanie za wskazówkami udzielanymi na antenie Radia ESKA, a następnie wskazanie numeru miejsca ukrycia nagród na mapie Magnolia Park.

„Eskalacja niespodzianek w Magnolia Park to wyjątkowa akcja, której formuła łączy w sobie dobrą zabawę z możliwością otrzymania cennych nagród. To również doskonała okazja, by nasi Klienci przekonali się jak bogata i różnorodna jest oferta naszej galerii.” – powiedział Adrian Zawadzki, Dyrektor Centrum Handlowego Magnolia Park.

Do tej pory Ipoda wygrały 4 osoby, a podwójne zaproszenie do kina trafiło do jednej osoby. Każdego dnia po godzinie 17:00 kolejne rozstrzygnięcia tego konkursu!

 

Szczegółowy mechanizm akcji

Na stronie internetowej Magnolia Park (http://www.magnoliapark.pl/) znajduje się mapa. Na mapie cyframi oznaczone są różne punkty. Szczegółowy opis „jak trafić” do jednego z punktów można usłyszeć na antenie Radia ESKA w specjalnych wejściach antenowych o godzinach 10:00, 12:00 i 14:00. Zadaniem słuchacza jest odgadnięcie numeru lokalizacji znajdującej się na mapie. Aby wziąć udział w konkursie należy wysłać sms pod numer 7142 z hasłem „MAGNOLIA” (koszt jednego smsa 1,23 z VAT). Jeśli słuchacz udzieli prawidłowej odpowiedzi wygrywa nagrodę – Ipoda Nano 8G, jeśli nie – otrzymuje podwójne zaproszenia do kina. Codziennie prezentowana jest jedna lokalizacja. Konkurs potrwa do 27 maja 2011 roku.

(Maja Górska)

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułWybory przez internet
Następny artykułAdamek i Kliczko zwiedzili Wrocław
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.