– Euro2016: TERMINARZ

Mistrzostwa będą trwały od 10 czerwca do 10 lipca. Na razie znamy pełen terminarz spotkań do 22 czerwca. Pozostałe będą uzupełniane, gdy zespoły awansują do fazy pucharowej. Codziennie będziemy też zamieszczali relacje z każdego spotkania. Specjalnie dla naszych Czytelników będzie pracował 18-osobowy zespół. Zachęcamy do regularnych odwiedzin.

 

 

FAZA GRUPOWA

1. KOLEJKA


PIĄTEK
10 czerwca 2016
, godzina: 21:00, Francja – Rumunia 2:1 (0:0)
Stade de France, Saint-Denis

SOBOTA
11 czerwca 2016
, godzina: 15:00, Albania – Szwajcaria 0:1 (0:1)
Stade Félix-Bollaert, Lens

11 czerwca 2016, godzina: 18:00, Walia – Słowacja 2:1 (1:0)
Stade Bordeaux-Atlantique, Bordeaux

11 czerwca 2016, godzina: 21:00, Anglia vs Rosja 1:1 (0:0)
Stade Vélodrome, Marsylia

NIEDZIELA
12 czerwca 2016
, godzina: 15:00, Turcja – Chorwacja 0:1 (0:1)
Parc des Princes, Paryż

12 czerwca 2016, godzina: 18:00, POLSKA – Irlandia Północna 1:0 (0:0)
Allianz Riviera, Nicea

12 czerwca 2016, godzina: 21:00, Niemcy – Ukraina 2:0 (1:0)
Stade Pierre-Mauroy, Lille

PONIEDZIAŁEK
13 czerwca 2016
, godzina: 15:00, Hiszpania – Czechy 1:0 (0:0)
Stadium Municipal, Tuluza

13 czerwca 2016, godzina: 18:00, Irlandia – Szwecja 1:1 (0:0)
Stade de France, Saint-Denis

13 czerwca 2016, godzina: 21:00, Belgia – Włochy 0:2 (0:1)
Stade des Lumières, Lyon

WTOREK
14 czerwca 2016
, godzina: 18:00, Austria – Węgry 0:2 (0:0)
Stade Bordeaux-Atlantique, Bordeaux

14 czerwca 2016, godzina: 21:00, Portugalia – Islandia 1:1 (1:0)
Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Étienne

 

2. KOLEJKA


ŚRODA
15 czerwca 2016
, godzina: 15:00, Rosja – Słowacja 1:2 (0:2)
Stade Pierre-Mauroy, Lille

15 czerwca 2016, godzina: 18:00, Rumunia – Szwajcaria 1:1 (1:0)
Parc des Princes, Paryż

15 czerwca 2016, godzina: 21:00, Francja – Albania 2:0 (0:0)
Stade Vélodrome, Marsylia

CZWARTEK
16 czerwca 2016
, godzina: 15:00, Anglia – Walia 2:1 (0:1)
Stade Félix-Bollaert, Lens

16 czerwca 2016, godzina: 18:00, Ukraina – Irlandia Północna 0:2 (0:0)
Stade des Lumières, Lyon

16 czerwca 2016, godzina: 21:00, Niemcy – Polska 0:0
Stade de France, Saint-Denis

PIĄTEK
17 czerwca 2016
, godzina: 15:00, Włochy – Szwecja 1:0
Stadium Municipal, Tuluza

17 czerwca 2016, godzina: 18:00, Czechy – Chorwacja 2:2 (0:1)
Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Étienne

17 czerwca 2016, godzina: 21:00, Hiszpania – Turcja 3:0 (2:0)
Allianz Riviera, Nicea

SOBOTA
18 czerwca 2016
, godzina: 15:00, Belgia – Irlandia 3:0
Stade Bordeaux-Atlantique, Bordeaux

18 czerwca 2016, godzina: 18:00, Islandia – Węgry 1:1
Stade Vélodrome, Marsylia

18 czerwca 2016, godzina: 21:00, Portugalia – Austria 0:0
Parc des Princes, Paryż

 

3. KOLEJKA


NIEDZIELA
19 czerwca 2016
, godzina: 21:00, Rumunia – Albania 0:1 (0:1)
Stade des Lumières, Lyon

19 czerwca 2016, godzina: 21:00, Szwajcaria – Francja 0:0
Stade Pierre-Mauroy, Lille

PONIEDZIAŁEK
20 czerwca 2016
, godzina: 21:00, Rosja – Walia 0:3 (0:2)
Stadium Municipal, Tuluza

20 czerwca 2016, godzina: 21:00, Słowacja – Anglia 0:0
Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Étienne

WTOREK
21 czerwca 2016,
godzina: 18:00, Ukraina – POLSKA 0:1 (0:0)
Stade Vélodrome, Marsylia

21 czerwca 2016, godzina: 18:00, Irlandia Północna – Niemcy 0:1 (0:1)
Parc des Princes, Paryż

21 czerwca 2016, godzina: 21:00, Czechy – Turcja 0:2 (0:1)
Stade Félix-Bollaert, Lens

21 czerwca 2016, godzina: 21:00, Chorwacja – Hiszpania 2:1 (1:1)
Stade Bordeaux-Atlantique, Bordeaux

ŚRODA

22 czerwca 2016, godzina: 18:00, Islandia – Austria 2:1 (1:0)
Stade de France, Saint-Denis

22 czerwca 2016, godzina: 18:00, Węgry – Portugalia 3:3 (1:1)
Stade des Lumières, Lyon

22 czerwca 2016, godzina: 21:00, Włochy – Irlandia 0:1 (0:0)
Stade Pierre-Mauroy, Lille

22 czerwca 2016, godzina: 21:00, Szwecja – Belgia 0:1 (0:0)
Allianz Riviera, Nicea

 



FAZA PUCHAROWA

1/8


 

25 czerwca 2016, godzina: 15:00, Szwajcaria – Polska 1:1 (0:1) rzuty karne: 4:5
Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Etienne

25 czerwca 2016, godzina: 18:00, Walia – Irlandia Północna 1:0 (0:0)
Parc des Princes, Paryż

25 czerwca 2016, godzina: 21:00, Chorwacja – Portugalia 0:1 (0:0, 0:0)
Stade Bollaert-Delelis, Lens

26 czerwca 2016, godzina: 15:00, Francja – Irlandia 2:1 (0:1)
Parc Olympique Lyonnais, Lyon

26 czerwca 2016, godzina: 18:00, Niemcy – Słowacja 3:0 (2:0)
Stade Pierre-Mauroy, Lille

26 czerwca 2016, godzina: 21:00, Węgry – Belgia 0:4 (0:1)
Stadium Municipal, Tuluza

27 czerwca 2016, godzina: 18:00, Włochy – Hiszpania 2:0 (1:0)
Stade de France, Saint-Denis

27 czerwca 2016, godzina: 21:00, Anglia – Islandia 1:2 (1:2)
Allianz Riviera, Nicea

 

Ćwierćfinały


 

30 czerwca 2016, godzina: 21:00, Polska – Portugalia 1:1 (1:1, 1:1) w karnych – 3:5
Stade Vélodrome, Marsylia

1 lipca 2016, godzina: 21:00, Walia – Belgia 3:1 (1:1)
Stade Pierre-Mauroy, Lille

2 lipca 2016, godzina: 21:00, Niemcy – Włochy 1:1 (1:1, 0:0) w karnych – 6:5
Stade Matmut-Atlantique, Bordeaux

3 lipca 2016, godzina: 21:00, Francja – Islandia 5:2 (4:0)
Stade de France, Saint-Denis

PÓŁFINAŁY


 

6 lipca, godzina: 21:00, Portugalia – Walia 2:0 (0:0)
Parc OL, Lyon

7 lipca, godzina: 21:00, Niemcy – Francja 0:2 (0:1)
Stade Vélodrome, Marsylia

 

FINAŁ


 

10 lipca, godzina 21:00, Portugalia – Francja 1:0 (0:0, 0:0)
Stade de France, Saint-Denis