Przez cały weekend we wrocławskim Centrum Kultury AGORA odbywały się IMPROWIZACYJNE WARSZTATY INTEGRACYJNE, realizowane w ramach ART OF IMPROVISATION CREATIVE FESTIVAL.

Evelyn Glennie / fot. CK Agora

Piątkowe zajęcia poprowadziła laureatka nagrody Grammy – Evelyn Glennie. Głucha artystka jest m.in. tancerką, performerką, autorką układów choreograficznych na Igrzyska Olimpijskie w Salt Lake City. Na co dzień… gra na perkusji. Warsztaty, z udziałem innych prowadzących trwały do niedzieli. W wyjątkowym wydarzeniu, wspieranym przez miasto Wrocław, wzięły udział osoby zdrowe i niepełnosprawne, przy udziale publiczności. fot. serwis prasowy CK Agora i skrzynski.info.pl. więcej o tym wyjątkowym wydarzeniu: http://skrzynski.info.pl/195,wroclaw-nieslyszaca-laureatka-nagrody-grammy-poprowadzila-warsztaty-integracyjne.html

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułGiants statystycznie najlepsi
Następny artykułStreetball 2013
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.